Connect with Us

Bjondina me linjat perfekte/ Fotot më fantastike të Sofia Jamora

Showbizz

Bjondina me linjat perfekte/ Fotot më fantastike të Sofia Jamora

Publikuar

-

Bjondina me linjat perfekte/ Fotot më fantastike të Sofia Jamora

Sofia Jamora është një modele amerikane që pozon për Next Miami dhe Freedom Models. Ajo është e vendosur në Los Angeles, California.

Sofia Jamora filloi modelimin për “Frankie Bikinis” dhe “Love Piper”. Ajo krijoi llogarinë e saj në Instagram në gusht të vitit 2014 dhe përjetoi një rritje të madhe ndjekësish në qershor 2015, kur u lëshua fushata “Lolli Valfre” për linjën e saj “ValfreXLolli”.

LEXO EDHE:  Modelja më “hot” e momentit/ Sol Perez, e parezistueshme në fotot e fundit

Ajo u paraqit në fushatën “Welcome To Miami” së bashku me modelen Naressa Valdez.

Sofia u paraqit në videot muzikore të këngëve të këngëtarit të njohur Zayn Malik.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Iliri bën hapin e guximshëm/ Puth në buzë Gilbertën

Publikuar

-

Nga

Iliri bën hapin e guximshëm/ Puth në buzë Gilbertën

Takimi i Gilbertës dhe Ilirit ka qenë plot surpriza. Iliri ka marrë frenat në dorë gjatë takimit me Gilbertën dhe i ka rrëmbyer asaj një puthje në buzë.

Gilberta nga ana tjetër i ka kërkuar që të mos e bëjë më këtë veprim pa miratimin e saj.

Ndërkohë Iliri tha se kishte kohë që e priste këtë moment me Gilbertën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Publikuar

-

Nga

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Opinionisti Arjan Konomi është revoltuar pas një shprehje të përdorur nga Linda në puntatën e sotme të Përputhen 40+.

Gjatë një përballje me Gilbertën, Linda u shpreh se ka njerëz që lëpijnë aty ku pështyjnë. Kjo shprehje nuk i ka pëlqyer aspak Arjanit, i cili është shprehur se kjo është një shprehje vulgare që bëhet nga njerëz vulgarë dhe se nuk do që ta dëgjojë më këtë në emision.

LEXO EDHE:  10 foto që tregojnë se Khloe është motra më seksi Kardashian

LEXO EDHE:  BOOM-BOOM/ Kjo është “kukulla” me format shpërthyese

“Nuk dua ta dëgjoj më në emision. Të lutem mos e përdorni më, është një shprehje vulgare”, shprehet Arjani./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk më pëlqen treshe”/ Gilberta xheloze për Lindën

Publikuar

-

Nga

Sot në Përputhen është transmetuar takimi me Gilbertën dhe Ilirin. Pas pjesës së parë të takimit, Gilberta tregoi se ajo u distancua nga Iliri pasi komunikonte me një tjetër konkurrente të Përputhen, Lindën.

Gilberta tha se nuk bëhet fjalë për xhelozi por që nuk i pëlqen që një person me të cilin ajo del të flasë me dikë tjetër.

LEXO EDHE:  BOOM-BOOM/ Kjo është “kukulla” me format shpërthyese

LEXO EDHE:  BOOM-BOOM/ Kjo është “kukulla” me format shpërthyese

“Ai fliste me Lindën ndërkohë që dilte me mua. Nuk ishte xhelozi po nuk më pëlqen treshe. Unë jam femër e zgjuar i kuptoj komunikimet”, u shpreh Gilberta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE