Connect with Us

“Shikon vetëm pasaportën amerikane”/ Princi nxeh keq Andin, përlot Jasminën

Showbizz

“Shikon vetëm pasaportën amerikane”/ Princi nxeh keq Andin, përlot Jasminën

Publikuar

-

“Shikon vetëm pasaportën amerikane”/ Princi nxeh keq Andin, përlot Jasminën

Në episodin e kaluar të Përputhen është transmetuar takimi i Jamisnës me Geljanin.

Takimi ndezi shumë debate dhe xhelozi në studio nga dy konkurrentët që kanë pëlqyer Jasminën që në hyrje të saj.

Princi, konkurrenti që në fillim mendoi se do t’i rrëmbente zemrën Jasminës, bëri një koment duke thënë se, Jasmina ishte si një mace me leshmaniozë, “leshmanioz është një sëmundje infektive që të verbon nga sytë dhe sheh vetëm pasaporta amerikane”, u shpreh Princi.

LEXO EDHE:  Andi “kapet mat” me këngëtaren/ Jasmina: Sa për këtë femrën…

Pas kësaj, Andi është revoltuar duke thënë se, nuk mund ta pranoj këtë koment të Princit. Konkurrenti është ngritur në këmbë, duke thënë se, është një djalë i kompletuar dhe se  është rritur në Kosovë.

“Letrat amerikane janë një dhuratë që e kam prej babit tim, por nuk të bëjnë njeri”, është shprehur ai dhe të tjerët e kanë mbështetur duke e duartrokitur.

Në mbyllje të emisionit Jasmina është përlotur nga komenti i Princit./ CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Kam vuajtur për një femër”/ Banori i “Big Brother” flet për dashurinë më të madhe të jetës së tij

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Duket se banorët brenda shtëpisë së “Big Brother” janë miqësuar shumë me njëri-tjetrin aq sa nuk e kanë problem të tregojnë edhe histori tepër personale.

Së fundmi modeli dhe ish futbollisti, Granit Cana, duke larë enët më aktoren Monika, ka folur për lidhjen e tij me një vajzë e cila si duket ka qenë dashuria më e madhe.Ndër të tjera ai është shprehur se ka vuajtur dhe ka qarë shumë shpesh për të.

LEXO EDHE:  Andi “kapet mat” me këngëtaren/ Jasmina: Sa për këtë femrën…

LEXO EDHE:  Çudit Ana Kauri/ “Do votoj atë parti që legalizon shtëpitë publike”

Kujtojmë së Graniti dhe Fifi gjatë qëndrimit në Shtëpinë e “Big Brother” qëndrojnë shumë kohë me njeri-tjetrin dhe nga kjo po aludohet se mes tyre mund të lindë dicka më shumë se miqësi. Shumë biseda personale, afrimitet, kapje dore etj, janë shenja që të bëjnë të kesh dyshime rreth marrëdhënies së tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në vaskë vetëm më të brendshme/ Donaldi i bën një surprizë Semit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Donald Veshaj dhe Semi Jaupaj janë dy prej protagonistëve më të përfolur brenda “Shtëpisë së “Big Brother”. Për shkak të afrimitetit të tyrë, publiku ngre dyshimet se mes tyre ka dicka më shumë se thjesht miqësi. Kjo është komentuar negativisht nga ndjekësit, kjo për faktin se Donaldi ka qenë i dashuri i shoqes së ngushtë të Semit, moderatorja e njohur Bora Zemani.

Si duket pavarësisht ndarjes së ish-çiftit, Donaldi dhe Semi vazhdojnë të ruajnë marrëdhënie të mira bashkë dhe nuk ngurojnë të rrinë afër njëri-tjetrit.

LEXO EDHE:  Andi “kapet mat” me këngëtaren/ Jasmina: Sa për këtë femrën…

LEXO EDHE:  Video-“S’hyj në lista unë!”/ Si gënjente publikisht Gjekmarkaj, 5 muaj më parë

Mirëpo së fundmi dicka më shumë ka ndodhur dhe ka ngritur dyshimet e publikut në lidhje me marrëdhënien e tyre.Ditën e djeshme Donaldi ka shkuar në vaskën ku po lahej  Semi dhe e ka surprizuar duke i vendosur një kurorë me lule në kokë.

Gjithësesi nga biseda e bërë mes Semit, Donaldit, Palomës dhe disa banorëve të tjerë, këngëtarja ua bëri të gjithëve të qartë se mes saj dhe Veshajt nuk ka asgjë më shumë sesa shoqëri që do të vazhdojë pavarësisht të gjithave./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më keni çarë kokën”/ Shqipja reagon keq gjatë intervistës

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Shqipe Hysenaj, vajza e cila bëri bujë të madhe me hyrjen e saj në “Pëputhen” vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar dhe përfolur në median Rozë.

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e emisionit “Shqipëria live” ku është pyetur edhe për jetën e saj private.

Në një moment ajo është nxehur keq në momentin që moderatorja Erjona Rusi e pyeti nëse është e vërtetë që ka nisur një lidhje me Atdheun.

Shqipja reagoi pas kësaj pyetje madje ka hequr edhe mikrofonin për tu larguar nga studio.

LEXO EDHE:  Klodiana Lala “dënon” kryegjyqtaren/ “Nuk mund të vendosim kukulla në institucione”

LEXO EDHE:  Klodiana Lala “dënon” kryegjyqtaren/ "Nuk mund të vendosim kukulla në institucione"“Më keni çarë kokën Erjona. Tani po më bëni të dal jashtë kontrollit. Unë të vij këtu, ti thua lidhje me Atdheun”, tha e inatosur ajo.

Me Atdheun s’kam gjë, jemi shokë. Spekulohet me Atdheun, spekulohet me vëllain tim, spekulohet me Sheikun, Atdheu spekulohet me Borën…na keni… nuk e di…ju uroj gjithë të mirat”, foli Shqipja dhe u largua nga emisioni dhe moderatorët./CNA.al

LEXO TE PLOTE