Connect with Us

Plas sherri në “Përputhen”/ Sara debat të ashpër me Princin: Je zhigolo

Showbizz

Plas sherri në “Përputhen”/ Sara debat të ashpër me Princin: Je zhigolo

Publikuar

-

Plas sherri në “Përputhen”/ Sara debat të ashpër me Princin: Je zhigolo

Një situatë e pazakontë është krijuar këtë puntatë në emisionin e dashurisë “Përputhen”, ku ka pasur përplasje mes konkurentëve.

Ka qenë Sara dhe Princ Mile ata që kanë debatuar me tone të ashpra pasi është trasmetuar një nga pjesët e takimit të këtij të fundit me Aristelën.

Aristela e pyeti Princin se kë nga vajzat pëlqen dhe ai tha se Sarën nuk e pëlqen më.

Kjo ka sjellë tension në studio, pasi ai e cilëosi Sarën si materialiste dhe konkurentja e quajti zhigolo.

S’jam materialiste, ti je zhigolo, tregoje këtu kush ta pagoi helikopterin që i çove Jasminës në takim”, tha Sara, ndërkohë që ai e ka kundërshtuar dhe ka vazhduar të hedhë akuza ndaj saj, por Sara e ka ndërprerë.

LEXO EDHE:  Nga Astrit Patozi/ Ky debat makabër, si pasqyra e degradimit tonë moral

Pusho të them se po flas unë”, deklaroi me tone urdhëruese Princi dhe më pas u largua i nevrikosur nga studioja./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  “Pse nuk fillon rindërtimi?”/ Gazetari i kërkon llogari Artan Shkrelit

LEXO EDHE:  “Pse nuk fillon rindërtimi?”/ Gazetari i kërkon llogari Artan Shkrelit

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Publikuar

-

Nga

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE:  Debati për huanë e rrugës Vlorë-Orikum/ Denaj “s’ia përton” Metës: Interpreton në mënyrë të gabuar

LEXO EDHE:  Për’Puthen apo Për’Leshen?/ Një mediokritet, që na shërbehet çdo pasdite nga TV kryesor në vend

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s’ka gjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Publikuar

-

Nga

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Murati, është shtetasi turk më i komentuar i momentit në mediat rozë, për shkak të pjesëmarrjes së tij në emisionin e dashurisë “Përputhen”.

Parukieri që jeton në Shqipëri prej disa javësh po del me Olën dhe është deklaruar në program vetëm për të.

Pas lajmeve se ai ka një tjetër lidhje jashtë dhe pret të bëhet baba, Murati ka dashur që gjërat t’i bëjë më serioze me Olën, si për të treguar se fjalët e përhapura nuk janë të vërteta.

Në puntatën e sotme të emisionit është transmetuar takimi i tij me Olën, ku ai i ka kërkuar kësaj të fundit që të shkojë në Turqi dhe ta prezantojë me prindërit e tij.

LEXO EDHE:  Sherr në Borsh/7 të rinj masakrojnë njëri-tjetrin me thika, humb jetën njëri prej tyre

LEXO EDHE:  Eni Vasili nuk përmbahet ndaj Ngjelës/ Më njeri të paedukatë s’ kam parë

Pjesë nga biseda:

Murati: Do të kisha shumë dëshirë të shkonim në Turqi, të takoje mamin, babin.

Ola: Caktoje ditën. Po si do merremi vesh?

Murati: Translate. Ti do flasësh, unë do them atë që duan të dëgjojnë ata.

Ola: Po kur të mësoj unë të flas turqisht?

Murati: Mos mëso, ç’e do./ CNA.al

LEXO TE PLOTE