Connect with Us

FOTOT-“Princesha” që fitoi zemrën e “princit” Saimir

Showbizz

FOTOT-“Princesha” që fitoi zemrën e “princit” Saimir

Publikuar

-

FOTOT-“Princesha” që fitoi zemrën e “princit” Saimir

Meri Murrizi është një nga vajzat më të pëlqyera nga publiku që pas pjesëmarrjes së saj në emisionin Love Story. Bukuroshja është një modele e cila reklamon veshje të markave të ndryshme.

Meri rrëmbeu të gjithë vëmendjen e publikur shiqptar me elegancën e saj dhe bukurinë. Ajo arriti të rrëmbente vëmendjen e Saimirit, i cili e zgjodhi si princeshën e tij, duke lënë pas Generdën një tjetër vajzë që gjithashtu ishte pretendente e fortë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do publikoj videon

Publikuar

-

Nga

E papritur/ Konkurrentja largohet nga Përputhen: Shumë shpejt do publikoj videon

Sindi Loci është një nga konkurrentet që ka patur më shumë debate të forta në emisionin Përputhen.

Konkurrentja ka zbuluar së fundi se nuk do të jetë më pjesë e emisionit.

Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ajo tregon se ka një shpjegim për mungesën e saj në emision dhe së shpejti do të publikojë një video për të zbuluar arsyen e vërtetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jasmina thumbon Andin pas ndarjes/ Zot na ruaj…

Publikuar

-

Nga

Jasmina thumbon Andin pas ndarjes/ Zot na ruaj…

Jasmina Kadriu dhe Andi Artani i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Pas daljes nga emisioni, Jasmina dhe Andi vijuan me njohjen e tyre, që duket se ka përfunduar për shkak të një personi të tretë.

Në një status në rrjetet sociale, Jasmina zbuloi dhe arsyen se reagimit të saj ndaj Andit.

Ajo shkruante: “Boll me pyetet se cfare ben Andi e nga eshte Andi. Durova te dal si femer e fiksuar para nje Shqiprie nderkohe qe duket kush shkon mbrapa femres se gabuar. Dje ka qene i ftuar ne dtl por ka ikur direkt drejt Vlores per t’i ardhur ne ndihme “shoqes” qe e ka njohur vec kur i ka shkruar per ta marr si imazh. Nuk kam folur e nuk kam hapur kesi temash sepse personi ne fjale takohej me mua dhe me bente te dukesha si e cmendur per kto “mendime”. Dje ua them sinqerisht po e prisja tu dilnin fotot dhe ja ku ma nxoret ftyren e vertet te mashkullit “te dashuruar “. Njeriu fundit qe do doja tja hiqja masken publikisht por si fillim ai s’duhej te kishte maske me mua. Sa per kte “femren” bota eshte rrumbullak sot une neser ti. Edhe po, jam duke i dhene rendesi publike dhe kushdo qe do doje te kthej pergjigjie jam e hapur per cdo ballafaqim ! Edhe pse ska goje njeri tme flas . Gjithsesi ju pres”.

Duket se Jasminës ende nuk i ka dalë inati me Andin.Nëpërmjet një story në Instagram ajo ka thumbuar Andin.

LEXO EDHE:  Poza tejet të nxehta/ Njihuni me aktoren më seksi

LEXO EDHE:  Poza tejet të nxehta/ Njihuni me aktoren më seksi

O zot më ruaj nga ai që mendoj se m’don”, thuhet në shprehjen e shpërndarë nga Jasmina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotoja që “tërboi” rrjetin/ Loredana shfaqet me një bebe në krah

Publikuar

-

Nga

“Biseduan dhe qeshën sikur të mos kishte ndodhur asgjë”/ Loredana bën paqe me çiftin që e akuzoi për mashtrim

Reperja Loredana Zefi ka ndezur rrjeti me foton e saj të fundit të publikuar në rrjetet sociale. Ajo shfaqet tejet e buzëqeshur me një bebe në krah duke i habitur të gjithë.

Teksa menduan se loredana është bërë nënë për herë të dytë, menjëherë është përgënjeshtruar lajmi.

Duket se fotoja ka lidhje me këngën dhe klipin më të ri që pritet të dalë së shpejti nga Loredana dhe Mozzik.

LEXO EDHE:  FOTO-Chloe Ferry tërësisht e zhveshur/ Provokon meshkujt nga vaska

LEXO EDHE:  Ndodh puthja e parë në Përputhen/ Pasi përjashtohet nga emisionin, Ana dhe Atdheu çmendin konkurrentët

Mësohet se kënga ka lidhje me familjen dhe klipi gjithashtu është përshtatur në mënyrë të tillë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE