Connect with Us

FOTOT-“E di në çfarë gare jam futur”/ Kandidatja seksi e PD e sigurt për fitoren

Showbizz

FOTOT-“E di në çfarë gare jam futur”/ Kandidatja seksi e PD e sigurt për fitoren

Publikuar

-

FOTOT-“E di në çfarë gare jam futur”/ Kandidatja seksi e PD e sigurt për fitoren

Kandidatja për deputete e PD në Tiranë, Lediana Fratari, është shprehur se, është shumë e sigurt për fitoren e PD në zgjedhjet e 25 Prillit.

Ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Arnautistan” të Mustafa Nanos dhe ka deklaruar se ajo nuk ka humbur asnjë garë deri më sot dhe se, është mjaft e sigurt që do të bëhet pjesë e Kuvendit.

Me sistemin e ri çdo kandidat ka mundësi,, nëse arrin të marrësh votat ti mund të bëhesh pjesë e qeverisë me votat e elektoratit. Tashmë qëllimi im është të bëhem pjesë e qeverisë. Unë qe i jam futur kësaj gare dhe jam e sigurt që do ta fitoj dhe unë personalisht nuk i futem një gare nëse nuk e kam të sigurt.

Unë gjithmonë do dal e fituar sepse kjo është një garë e rëndësishme dhe një hap i rëndësishëm që unë po hedh në politikë. Deri më sot nuk kam humbur asnjë garë dhe ky është një qëllim që unë i kam vënë vetes. E di shumë mirë në çfarë gare jam futur dhe jam kaq e bindur në atë që them që do të bëhem pjesë e Kuvendit të Shqipërisë me vota nga elektorati im që do të më mbështesë”, është shprehur Lediana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shkëndijat e para të dashurisë?/ Graniti dhe Fifi flasin për raportin që kanë me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Afrimiteti mes Granitit dhe Fifit ka krijuar shumë aludime se mes tyre po lind diçka më shumë se miqësi.

Sonte gjatë mbrëmjes në transmetimin e drejtëpërdrejtë, Fifi dhe Graniti kanë sqaruar afrimitetin e tyre duke shpjeguar se duke qenë nga Kosova janë përshtatur mirë me njëri-tjetrin.

J”emi njohur këtu në Big Brother. Është njeri i Prishtinës, jam ndjerë si me qenë me një njeri timin dhe jam kënaqur shumë”, është shprehur Fifi.

LEXO EDHE:  Pas Top-Blush inceneratorit/ Del në aksion “Irfan Landfilli”

LEXO EDHE:  Ishte i shpallur në kërkim nga Interpoli/ 44-vjeçari arrestohet në TiranëNdërsa të njëjtën gjë ka pohuar edhe Graniti.

“Edhe unë ndihem njëjtë, ndihem sikur kam kohë që e njoh”, ka thënë Graniti.

Megjithatë kanë lënë të nënkuptohet se nuk përjashtohet që mes tyre mund të ketë diçka më shumë se shoqëri. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit këngëtarja/ “Nuk më pëlqen të lahem me meshkujt”

Publikuar

-

Nga

cna show

Këngëtarja Fifi është kthyer në qendër të vëmendjes falë situatave të krijuara në Big Brother Vip.

Gjatë shfaqjes së natës së sotme është komentuar një situatë  ku shihet se teksa Fifi dhe Semi lahen, Graniti futet në dush, dhe Fifi merr peshqirin dhe del nga dushi.

Kjo ka habitur Semin dhe Granitin. Ndërkohë Fifi ka komentuar këtë reagim dhe ka thënë që nuk i pëlqen të lahet në një dush me meshkujt.

LEXO EDHE:  Gara për kreun e BKH/ Përzgjidhen katër nga tetë kandidatët

LEXO EDHE:  “Kullat” e Top ChannelE kam problem me u la me një mashkull në banjo. Du me u fërku vetë o vëlla kur të jem në banjo”, është shprehur Fifi.

Ndërsa Semi ka treguar se nuk e kuptoi dot pse ajo i tha Granitit që mund të futej në dush dhe vetë doli jashtë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sherri me Semin/ Fifi: Nuk dua të thyej qafën kur shkoj në banjo

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pasditen e sotme, një debat i fortë ka ndodhur brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Mes dy këngëtareve Semi Jaupaj dhe Fifi kanë patur një përplasje për lënien e valixheve në mes të dhomës. Fifi ka reaguar me tone të lartë duke kërkuar të hiqen valixhet nga rruga.

Sot në transmetimin e drejtëpërdrejtë të Big Brother, moderatorja Arbana Osmani pyet për një mendim mbi situatat e ndodhura, opinionistja Bodinaku është shprehur se duhet të ketë një mënyrë më fleksibël komunikimi.

LEXO EDHE:  Thaçi javën e ardhshme viziton zyrtarisht Tiranën

LEXO EDHE:  Topalli prezanton kandidatët për deputetë/ “Do t’ju shlyej qytetarëve borxhin”Fifi i është përgjigjur duke thënë se reagimi i saj vjen pasi valixhet ndodhen në mes të rrugës dhe thjesht nuk do të rrëzohet natën. .

E kam besdi me pa sene përtokë. Nuk po du të thej qafën kur të shkoj në banjo. Unë ia thashë shumë pastër”, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE