Vjedhja e votave dhe dhuna e Metës/ PD tregon denoncimin në institucionet ndërkombëtare

Ilir Meta, drejtuesi i LSI që ka lënë Presidencën dhe ka zbritur në terren për të bërë fushatë elektorale, ka nisur të bëjë “engjëllin” sa i takon mbrojtjes së votës. CNA.al me fakte po tregon të gjitha detajet dhe intrigat që ka përdorur Meta për të ardhur në pushtet, të cilat janë denoncuar nga vetë … Continue reading Vjedhja e votave dhe dhuna e Metës/ PD tregon denoncimin në institucionet ndërkombëtare