Connect with Us

Tërheq si magnet djemtë e Përputhen/ Kaçurrelsja shkodrane që u fut mes Ledianës dhe Mevlanit

Showbizz

Tërheq si magnet djemtë e Përputhen/ Kaçurrelsja shkodrane që u fut mes Ledianës dhe Mevlanit

Publikuar

-

/
Tërheq si magnet djemtë e Përputhen/ Kaçurrelsja shkodrane që u fut mes Ledianës dhe Mevlanit

Arsyeja që e riktheu në Shqipëri ishte dashuria dhe për këtë Antonela Berisha u bë pjesë e emisioni Përputhen.

Antonela që në fillimet e saj ka nxehur situatën në mesin e vajzave dhe djemve. Antonela kishte ardhur me ide të qarta. Që në hyrjen e saj ajo kishte pikasur dy djem, Mevlanin dhe Atdheun. Ajo zgjodhi Mevlanin për takimin e saj të marë dhe kjo shkaktoi një debat të madh mes saj edhe Ledianës, konkurrentes tjetër që gjithashtu ka treguar një pëlqim për Mevlanin.

Madje e ndezi situatën aq shumë saqë dy vajzat përfunduan duke u ngritur në këmbë dhe duke debatuar me zë të lartë me njëra-tjetrën, për Mevlanin.

LEXO EDHE:  Bukuroshja australiane që po çmend meshkujt me format “bombë”/ Fotot më shpërthyese të modeles së fitnesit

Pas gjithë asaj kohe që luftoi për dahsurinë e Mevlanit në fund u tërhoq duke thënë se preferonte që ta shihte të lumtutr Mevlanin me atë që donte.

Ajo u largua nga studio për dy ditë pas deklaratës pasi nuk ndihej mirë emocionalisht për të vazhduar në emision.

Por ndodhi që ajo u kthye më e fortë se kurrë duke thumbuar dyshen dhe duke thënë se ata nuk e duan njëri-tjetrin por janë si një Tea-Andi e sytë që po formojnë çiftin se i do publiku bashkë.

Antonela tashmë ka khtyer vëmendjen e saj nga Riniani dhe Blerimi.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Donaldi po pret që Trixa t’i thotë ndahemi”/ Ish banori e thotë troç: Gjëja është thyer

Publikuar

-

Nga

cna showbiz

Ardit Çuni, këngëtari dhe ish banor i Big Brother Vip ka komentuar raportin Donald Beatri. I pyetur se çfarë mendon në lidhje me ngjarjet e fundit mes çiftit, Arditi është shprehur se marrëdhënia e tyre është thyer. Sipas tij Donadli po pret që Beatrix t’i thotë ndahemi, pasi i vjen keq që t’i thotë se lidhja ka mbaruar.

Gjëja është thyer. Mendoj se është rasti që Donaldi pret momentin që Trixa t’i thotë ndahemi. Trixa ka ndjenja të sinqerta ndërsa Donaldit i vjen keq ti thotë që ka mbaruar”, është shprehur Arditi.

LEXO EDHE:  FOTOT-Ka ujë në Hënë/ NASA zbulon “xhepa të vegjël” akulli në sipërfaqen hënore

LEXO EDHE:  FOTOT-Ka ujë në Hënë/ NASA zbulon "xhepa të vegjël" akulli në sipërfaqen hënoreNjë tjetër ish banore që ka folur rreth çiftit është Paloma, e cila ka thënë se sipas saj Donaldi është bërë pishman dhe ka një tërheqje prapa të jashtëzakoshme, ndryshe nga fillimi ku çifti vetëm puthej.

Është bërë pishman. Një tërheqje e jashtëzakonshme”, ka thënë Paloma./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam gabimet e mia”/ Donaldi dhe Beatrix flasin pas krisjes së marrëdhënies së tyre

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe sonte në qendër të vëmendjes është raporti Donald-Beatrix. Pas puntatës së kaluar mes tyre ka patur një përballje,  ku çifti i kanë shprehur njëri-tjetrit të gjitha problemet që kanë mes tyre.

Pasi janë sqaruar, përballja e tyre është diskutuar edhe sonte në spektakël, ku Donaldi është shprehur se në shumë momente Trixa ka të drejtë dhe se i ka kuptuar gabimet në lidhje me të.

Unë kam gabimet e mia. Ka momente që ndryshe nga Trixa nuk i flas gjërat. Më mirë preferoj që t’i mbaj për vete. Mendoj se normalisht që ka të drejtë në disa momente por gjëja e fundit që dua është që ajo të ndihet keq. Janë gjëra kalimtare dhe nuk e e bëjnë këtë marrëdhënie të ecë mbrapa. Dua mirëkuptimin e saj në disa momente”, ka thënë Donaldi.

LEXO EDHE:  Bukuroshja australiane që po çmend meshkujt me format “bombë”/ Fotot më shpërthyese të modeles së fitnesit

LEXO EDHE:  FOTOT-Ka ujë në Hënë/ NASA zbulon "xhepa të vegjël" akulli në sipërfaqen hënoreNdërkohë Trixa është shprehur se është më e qetë dhe se pret që lidhja e tyre të shkojë sa më natyrshëm.

“Jam shumë më e qetë. Ia kam thënë të gjitha. Nuk po kërkoj asgjë nga ajo çka kam pas. Dua të jemi të qetë të dy. Të shkojë rrjedhshëm“, është shprehur Trixa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arbri i kthehet keq Eltionit në Big Brother: Nuk të beson njeri

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mes Ilirit dhe Eltionit ka patur një debat shumë të fortë. Eltioni ka krijuar debate duke i kujtuar Ilirit se 11 vite më parë  nuk e ka pranuar në një audicion në Itali.

Inatet e vjetra, kanë bërë që Eltioni dhe Iliri të shpërthejnë ndaj njëri-tjetrit me ofendime.

Sonte në spektakël, opinionisti Arbër Hajdari ka komentuar këtë sjellje të Eltionit shumë i revoltuar. Ai shprehet se Eltioni ka hyrë me këtë qëllim në Big Brother për t’i kujtuar Ilirit pse nuk e ka pranuar në audicion, duke u përpjekur të nënkuptojë që Iliri nuk i ndihmon shqiptarët.

LEXO EDHE:  “Boll! Shikoni jetën tuaj”/ Melisa “shpërthen” keq pas mesazhit të ndjekësit

LEXO EDHE:  "Boll! Shikoni jetën tuaj"/ Melisa “shpërthen” keq pas mesazhit të ndjekësitAi deri sa të dalë këtë muhabet ka. Ai s’ka ardh për të hyrë në Big Brother, ai ka hyr për të pyetur  pse nuk e ka marrë ai në audicion. E ke thënë gjithë ditën që në orën 7 që të kam parë unë.

Ka patur 300 njerëz në audicion.Nuk të beson njeri. Është një histori që ka ndodhur 11 vite më parë.

Ka dashur t’i prishë imazhin që gjasme t’i nuk ndihmon shqiptarët. Është shumë e rëndë. Nuk ka çfarë të humbë, ai i humbur është”, shprehet Arbri./ CNA.al

LEXO TE PLOTE