Connect with Us

“Nuk ka shans të tallet kush me publikun”/ Ish konkurrenti paralajmëron për “skenarin” e Ledianës dhe Mevlanit

Showbizz

“Nuk ka shans të tallet kush me publikun”/ Ish konkurrenti paralajmëron për “skenarin” e Ledianës dhe Mevlanit

Publikuar

-

“Nuk ka shans të tallet kush me publikun”/ Ish konkurrenti paralajmëron për “skenarin” e Ledianës dhe Mevlanit

Episodin e kaluar të Përputhen, Lediana dhe Mevlani u deklaruan vetëm për nëjrit-tjetrin. Pas kësaj deklarate ka reaguar ish konkurrenti Eri Aga, duke thënë se e kishte paralajmëruar këtë skenar të çiftit.

Ai gjithashtu ka paralajmëruar se askush nuk mund të tallet me publikun dhe se shumë shpejt do të dalin të gjitha ato që ai ka deklaruar më parë.

LEXO EDHE:  Paralajmërimi i Bashës/ Nesër Rama do t’i bashkohet Gruevskit

“Prisni gjëra të tjera që kam thënë se do dalin të gjitha, nuk ka shans kush të tallet me publikun”, shkruan ai në rrjetet sociale.

Për deklaratën e tyre janë dyshues dhe shumë konkurrentë të tjerë të cilët mendojnë se ata po dalin bashkë pasi kështu i do publiku./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  Kaçurrelsja me sytë e bukur do t’iu marrë zemrën/ Fotot më mahnitëse të Golden Barbie

LEXO EDHE:  “Bëj një xhiro nga Bukëmira ose Belgjika”/ Melisa zbulon të fshehtat e LedjanësNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe poza tunduese/ Kjo është sportistja më e bukur që keni parë ndonjëherë

LEXO EDHE:  Ja cilat janë gënjeshtrat që të gjithë i tregojnë në Facebook dhe Instagram

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  Ja cilat janë gënjeshtrat që të gjithë i tregojnë në Facebook dhe Instagram

LEXO EDHE:  Këngëtarja tregon format e saj bombastike në Instagram

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE