FOTOT-Jasmina Kadriu, bukuroshja dibrane që fiksoi djemtë e Përputhen

31 Mars 2021, 09:36, Lifestyle CNA
FOTOT-Jasmina Kadriu, bukuroshja dibrane që fiksoi djemtë e

Jasmina Kadriu është konkurrentja që rrëmbeu vëmendjen e djemve të ?Përputhen.? Ajo është me origjinë nga Dibra dhe ka pasion makinat e shpejta. 23 vjeçarja tregoi se studion për ?Marrëdhënie Ndërkombëtare dhe Dimplomaci?

Në fillim kur u bë pjesë e emisionit ajo deklaroi se në përputhen kishte ardhur për djemtë dhe pse jo të trazonte ujërat.

?Kam ardhur për ju çuna, dhe pse jo të trazoj ujërat?, tha ajo.

Gjatë qëndrimit dhe takimeve, ajo u afeksionua më shumëpas Andit me të cilin realizoi shumë takime që u bënë qendër e vëmendjes së mediave rozë. Marrdhënia e tyre ka patur shumë ulje e ngritje duke i bërë të gjithë konfuzë nëse do të dalin apo jo bashkë nga Përputhen.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga