Connect with Us

 Fifi feston ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush sot këngëtarja

Showbizz

 Fifi feston ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush sot këngëtarja

Publikuar

-

Capital T dhe Ledri e refuzuan për bashkëpunim/ Fifi zbulon arsyen

Në një kohë të shkurtër Filloreta Raçi ka bërë për vetë publikun shqiptar duke i rrëmbyer zemrat dhe duke e kthyer në një nga këngëtaret më të dëgjuara.

Ajo është e njohur ndryshe nga publiku shqiptar me emrin Fifi.

Thjeshtësia e saj ka rënë në sy ndërsa përgjatë kësaj kohe ka bërë hite të padiskutushme.

Sot është një ditë speciale për këngëtaren e cila ka ditëlindjen e saj të 27-të.

Në këtë ditë të veçante padyshim që mesazhet kanë qenë të shumta nga miq, dashamirës dhe familjarë.

LEXO EDHE:  Eni Çobani feston ditëlindjen/ Ardit Gjebrea i bën dedikimin e veçantë

Por Fifi zgjodhi një portret të një fansi të saj për të uruar ditëlindjen.

“31.03.1994 ❤ 31.03.2021”- ka shkruar këngëtarja krahas portretit.

Kujtojmë që Fifi ka pak ditë që ka publikuar këngën e re “Maniak i dhimbjes”, një baladë dashurie që u prit shumë mirë nga publiku.

Për më tepër shfletoni galerinë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Nga Bislim AHMETAJ/ Ku ta festojmë ditëlindjen tënde Azem!?

LEXO EDHE:  Eni Çobani feston ditëlindjen/ Ardit Gjebrea i bën dedikimin e veçantë

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Genc Pervlukaj ka ditëlindjen/ Ja si e uron Eni Koçi

LEXO EDHE:  Nga Bislim AHMETAJ/ Ku ta festojmë ditëlindjen tënde Azem!?

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE