Connect with Us

Lediana dhe Mevlani çifti më i ri i “Përputhen”/ Dyshja deklarohen vetëm për njëri-tjetrin

Showbizz

Lediana dhe Mevlani çifti më i ri i “Përputhen”/ Dyshja deklarohen vetëm për njëri-tjetrin

Publikuar

-

“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani pranon dashurinë për Ledjanën

Lediana Prenga dhe Mevlan Shaba janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të këtij emisioni është trasmetuar takimi i dyshes më të përforlur të “Përputhen”, ku ka pasur deklarata të forta.

Mevlani tha i tha Ledianës që nga tani e tutje është vetëm për të në program.

Aty brenda jam vetëm për ty, nuk shoh njeri tjetër. Po ti?”, tha ai, ndërsa Lediana deklaroi se përgjigjen do t’ja japë në studio.

LEXO EDHE:  Çfarë nuk duhet të veshësh gjatë dimrit në një takim me të dashurin

Sapo përfundoi trasmetimi i kësaj pjese të takimit, ajo deklaroi të njëjtën gjë për Melvanin.

Edhe unë jam vetëm për të dhe për asnjë djalë tjetër”, theksoi Lediana, ndërsa ky lajm i prit me entuziazëm nga konkurentët e tjerë, por me ironi nga analisti Arjan Konomi dhe Antonela.

Pasi u deklaruan për njëri-tjetrin, ata bënë edhe një kërcim që emocionoi studion./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  I çojnë fëmijët në shkolla private/ Klodian Tomorri “vë me shpatulla pas muri” deputetët

LEXO EDHE:  Besart Kadia gënjen publikisht/ Nuk jam më te PD prej më shumë katër viteshNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Miratuan ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ Gjiknuri: Nuk jemi aq të trashë, s’kemi bërë asnjë gabim

LEXO EDHE:  I çojnë fëmijët në shkolla private/ Klodian Tomorri “vë me shpatulla pas muri” deputetët

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  Çfarë ka të vërtetë mbi Trojën, tek “Iliada” e Homerit?

LEXO EDHE:  Çfarë ka të vërtetë mbi Trojën, tek “Iliada” e Homerit?

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE