Connect with Us

Feston sot 39 vjetorin/ Eneda Tarifa mesazh domethënës për ndjekësit e saj

Showbizz

Feston sot 39 vjetorin/ Eneda Tarifa mesazh domethënës për ndjekësit e saj

Publikuar

-

Feston sot 39 vjetorin/ Eneda Tarifa mesazh domethënës për ndjekësit e saj

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa feston sot ditëlindjen e 39-të të saj.

Në këtë ditë kaq të rëndësishme krahas fotove me tullumbace  ajo ka zgjedhur t’ju drejtohet fansave të saj me një mesazh domethënës.

Këngëtarja ka shprehur falenderimin ndaj ndjekësve të saj dhe dashurinë që ata i falin.

“Po, sot kam ditëlindjen. Nuk ka asgjë të veçantë nga ndonjë ditë tjetër ditëlindjeje e çdo kujt prej nesh, por ditëlindjet janë të bukura se mbartin një ndjesi shprese, celebrojnë “jetën” (sado e ndryshme është ajo për secilin prej nesh). Mendoj se jetët tona duhet ti ndërtojmë vetë, ti zbukurojmë vetë, pa u dorëzuar asnjëherë. Për mua ky është suksesi i një jete kryesisht të lumtur”– është shprehur Eneda Tarifa./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa)

postim

LEXO EDHE:  Armina Mevlani feston ditëlindjen/ A e dini se sa vjeç mbush sot blogerja?

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Në puntatën e kaluar të Përputhen, Antonela zbuloi se kishte gatui një projket muzikor, duke treguar kështu se mes saj dhe Arsimit nuk kishte asnjë lidhje dashurie por thjesht një bashkëpunim.

Opinionisti Arjan Konomi nuk e ka  besuar aspak justifikimin e Antonelës dhe duke e pyetur konkurrentetn ka zbuluar dhe një tjetër sekret.

Konomi e pyet nëse këngën e ka realizuar në të njëjtën studio me Mevlanin, ajo përgjigjet po, duke e bërë të dyshojë edhe më shumë për arsyet e këtij bashkëpunimi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Publikuar

-

Nga

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Antonela Berisha është një nga konkurrentet më shpërthyese të Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen ajo zbuloi se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Antonela u shpreh se ish konkurrenti Arsim Abduli do të jetë bashkëpuntori i saj pasi do të jetë figurant në klip.

Ndërkohë që presim këngën e re, kujtojmë se ajo vite më parë ka patur një këngë tjetër që tiutllohet “Koha Kalon”.

LEXO EDHE:  “Ti vendos!”/ Soreca mesazh qytetarëve: Keni fuqinë të vendosni kush do ju përfaqësojë

LEXO EDHE:  Ditëlindja e Bes Kallakut/ Rama: Spektakël i pështirë! Shembull skandaloz i shkeljes së ligjit nga presidenti dhe zonja e parë

Nëse jeni kurioz ta dëgjoni Antonelën duke kënduar shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Publikuar

-

Nga

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Becky Hudson është një nga bombat e Playboy. Bukuroshja me sytë blu çmend meshkujt teksa dhuron poza shumë seksi.

Becky ka një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku publikon foto shumë të nxehta.

Ajo nuk lë rast pa ekspozuar format e saj shpërthyese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE