Denoncimi i PD/ Ilir Meta masakronte demokratët dhe vidhte votat

Ilir Meta lakohet se është hajduti më i madh i votave, i cili me dhunë dhe gjak erdhi në krye të qeverisë në zgjedhjet e vitit 2001. Ndërsa sot del e shpreh shqetësimin për lirinë e zgjedhjeve dhe kërcënon me prerje kokash kush prek kutitë e votimit, duket se është duke përgatitur skenarin e radhës, … Continue reading Denoncimi i PD/ Ilir Meta masakronte demokratët dhe vidhte votat