Connect with Us

“Ka ca që të ftojnë dhe s’të lënë të flasësh”/ Rudina Dembacaj thumbon kolegët

Showbizz

“Ka ca që të ftojnë dhe s’të lënë të flasësh”/ Rudina Dembacaj thumbon kolegët

Publikuar

-

“Ka ca që të ftojnë dhe s’të lënë të flasësh”/ Rudina Dembacaj thumbon kolegët

Rudina Dembacaj u rikthye sërish në ekran në rolin e aktores me personazhin e njohur dhe të dashur për publikun shqiptar, në rolin e Ajas.

Ajo e risolli këtë rol në shown e humorit Klanifornia. Dembacaj ka realizuar ditën e djeshme një bashkëbisedim ku i ka pyetur si ju duk me rolin e saj.

Pas shumë komenteve positive, nuk ka munguar komenti që Visjani i humbi vlerat rolit të saj.

Pas këtij komenti, ajo ka reaguar duke u shprehur se Visjani e respektoi pasi ka të tjerë që të ftojnë dhe nuk të lënë të flasësh.

LEXO EDHE:  Aktorja e “Klanifornias” largohet në mes të sezonit/ Ishte dalja e fundit!

“Visjani thjesht më dha përparësi se unë isha e ftuara. Si verior i mrekullueshëm, nuk kërkoi vëmendje, por më respektoi mua. Kjo bëhet nga artistë dhe djem të mirë. Ka ca të tjerë, që edhe të ftojnë, edhe s’të lënë të flasësh! Prandaj jam shumë e rezervuar tashmë. Visjani është super aktor”, i është përgjigjur Rudina, duke na lënë në mëdyshje se kë thumboi aktorja me fjalët të ftojnë edhe s’të lënë të flasësh”, iu përgjigj Rudina./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Fationi ngacmon Ledjanën/ “Dëgjova se e le Mevlanin”

Publikuar

-

Nga

Mes Ledjanës dhe Mevlanit ka patur jo vetëm dashuri por edhe shumë zënka e debate. Pëlqimi i tyre vihet shpesh herë në pikëpyetje nga ndjekësit dhe konkurrentët saqë mendohet se dyshja po aktron njësoj si Andi me Tean.

Së fundi në një foto të Ledjanës ka komentuar Fationi, i cili thumbon konkurrenten duke i shkruar: “Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon?”. Ledjana nuk ka nguruar dhe ka hedhur poshtë fjalët që thuhen lart e poshtë.

LEXO EDHE:  Aktorja e “Klanifornias” largohet në mes të sezonit/ Ishte dalja e fundit!

LEXO EDHE:  Conchita nuk e kishte imagjinuar fitoren e Eurovizionit/ Synon aktrimin në të ardhmen

“Jo”, i shkruan ajo./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledjana Prenga 🧚🏼‍♀️ (@ledjanaprengaa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Publikuar

-

Nga

“Ti këndon, unë jetoj me zërin tënd”/ Selvija na preku zemrat me dedikimin për Shpat Kasapin

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi janë kthyer në një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Dyshja po shijojnë dashurinë e tyre dhe në çdo moment të ditës janë bashkë.

Këtë e ka treguar së fundi Selvija me dedikimin e saj për njeriun e zemrës. Ajo ka publikuar në Instastory momente nga prapaskenat dhe krahas shkruan:

Sa me fat jam që dëgjoj çdo ditë zërin tënd, nuk lodhem duke pritur me orë të tëra në çdo aktivitet tëndin, shpirt. Ti këndon unë jetoj me zërin tënd.”/ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jetojnë në një shtëpi?/ Jasmina dhe Ola tregojnë si qëndron e vërteta

Publikuar

-

Nga

Jetojnë në një shtëpi?/ Jasmina dhe Ola tregojnë si qëndron e vërteta

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Jasmina dhe Gladiola, konkurrentja e re e Përputhen, shiheshin duke dalë nga e njëjta ndërtesë.

Pas kësaj nisën aludimet se dy vajzat jetojnë në të njëjtin apartament por në lidhje me këtë Jasmina dhe Gladiola kanë dhënë sqarim duke treguar se është thjesht rastësi.

Unë dhe personi në fjalë kemi dalë nga i njëjti pallat. Nuk e dija që kishte ndryshuar shtëpi e para dhe e dyta kam mesazhe, voice kam dhe shumë persona që vërtetojnë që unë kam qenë në tjetër vend dhe jo në të njëjtën banesë me…ia harrova emrin…me Olën. Nuk besoj se duhet të jap sqarime të mëtejshme sepse unë shkoj për punët e mia personale, se jeton dhe dikush tjetër, sepse unë përballë kam shtëpinë time, pra nuk të jap llogari sepse kam tre vjet që jetoj në atë lagje. Normal që do jem komode, normal që do zbres poshtë të marr ushqim sepse aktualisht jeton një person i njohur i imi, familjar me mua, po të doni e bëj publike dhe emrin. Mbi të gjitha nuk jam unë me Olën, jemi thjesht ne në të njëjtin vend. Rastësitë në jetë mund të ekzistojnë pafund. Pra jeni duke më kërkuar llogari se përse rastisa në të njëjtin vend që ka qenë dhe ajo dhe pse kam zbritur të marr ushqim kur dhe ajo ka marrë ushqim, është sikur të më thoni pse merr frymë kur dhe ajo merr frymë”, shprehet Jasmina ndërsa Gladiola është shprehur:

LEXO EDHE:  7 biseda mes çifteve që do t’iu shkrijnë së qeshuri

LEXO EDHE:  Aktorja më seksi shqiptare/ Fotot më fantastike të Arta Elezaj

“Unë jetoj e vetme dhe nuk ndaj qiranë me asnjë. Gjithsesi kjo është kontrata e shtëpisë, do ta sjell dhe në studio që eprorët e mi ta shikojnë. Ju normale që do jeni të dyzuar për këtë video që keni parë, por unë po iu them që nuk jetoj në shtëpi me një nga konkurrentet e programit. Kam qenë në dijeni që Jasmina jetonte në të njëjtën lagje me mua, por ajo jo sepse ka ndodhur ndryshimi i shtëpisë time ndërkohë që ne nuk kemi qenë shoqe. Jemi përballur në lagje, nuk e di nëse ajo më ka parë por unë po. Kaq, unë tani jam e detyruar të ndryshoj dhe banesën time sepse më ka dalë informacioni ku jetoj. Mua më cënohet dhe e drejta e të jetuarit normal”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE