Connect with Us

Ju kishte munguar?/ Majk ka gati suprizën e rradhës

Showbizz

Ju kishte munguar?/ Majk ka gati suprizën e rradhës

Publikuar

-

Reperi  Majk tre muaj më parë solli një bashkëpunim me Ghetto Geasy-n, të titulluar “Hajde te baba”. Kjo këngë është pjesë e albumit të tyre të përbashkët, që mban titullin “Vaksina”, që frymëzimin e ka marrë nga ky vit i vështirë pandemik. Kjo këngë numëron plot 4.3 milion klikime në Youtube.

Që prej tre muajsh ai nuk është bërë ‘i gjallë’ por mesa duket më në fund do të sjellë një projekt tjetër muzikor.  Në rrjetin social Instgram Majk ka ndarë disa foto nga studio muzikore, duke i gëzuar pamasë fansat.

LEXO EDHE:  Foto/16 ndarjet më shokuese të 2017-ës

Home alone si kevini, po prap at bitch nuk e thirri…”- shkruan Majk, duke lënë të kuptohet se këto rreshta mund të jenë pjesë e teksit të tij. Ndoshta duhet të prisni pak pasi ai nuk ka dhënë ende asnjë detaj për datën e publikimit./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Almeda Abazi marton motrën/ Dalin pamjet nga ceremonia

Publikuar

-

Nga

Ilda Abazi, motra e ish misit Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me partnerin e saj Kenan Sipahi.

Ish misi ka publikuar disa pamje nga ceremonia e madhe e cila është mbajtur në Ciragan Palace Kempinski, në Stamboll.

Ilda shafqet shumë elegante me fustanin e sja të nusërisë ndërsa Almeda ka urua të motrën dhe bashkëshortin e saj.

LEXO EDHE:  Çifti i njohur i showbizit debatojnë në mes të restorantit

LEXO EDHE:  Menjëherë pasi Majlinda u përfol për lidhjen e re, Majk prezantoi të dashurën

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi Almeda krah videove./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më mungon”/ Mevlani kujton vendin ku nisi dashurinë me Ledjanën

Publikuar

-

Nga

Upsss-Mevlani harron përfundimisht Ledjanën/ Kush është vajza seksi misterioze në krahët e tij

Mevlan Shaba është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto ku shihet në studion e Përputhen.

Përmes një përshkrimi krahas fotos ai tregon se i mungon vendi ku nisi gjithçka, duke përfshirë këtu edhe njohjen me Ledjanën.

Komentet kanë qenë të shumta ku i kujtojnë Mevlanit se ai nuk është vendi ku nisi gjithçka por edhe vendi ku përfundoi gjithçka./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pushimet e nxehta të Dua Lipës në Shqipëri/ Këngëtarja ndez rrjetin me fotot tërheqëse me bikini

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dua Lipa po shijon pushimet e saj në Shqipëri ku po viziton disa prej destinacioneve më të bukura shqiptare.

Së fundi këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë tërheqëse me bikini dh etregon se po shijon bregdetin e Jugut.

Por përveç fotove shumë seksi, ajo që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve është fakti se Dua në fotot e saj gjatë vizitës në Shqipëri nuk ka bërë të ditur vendodhjen ndaj në komente ata I kanë bërë një kërkesë të vogël.

LEXO EDHE:  “Sjena Mo” nga Geti dhe Majki me 1 milionë klikime për dy ditë

LEXO EDHE:  “Nënën e djalit tim do ta respektoj gjithmonë”/ Reperi sqaron të vërtetën për marrëdhënien me ish-të dashurën

Komentuesit i kanë kërkuar që të publikojë vendodhjen me qëllim që të promovojë vendet e bukura të Shqipërisë të cilat ajo po i viziton./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO TE PLOTE