Connect with Us

Çudit Ana Kauri/ “Do votoj atë parti që legalizon shtëpitë publike”

Showbizz

Çudit Ana Kauri/ “Do votoj atë parti që legalizon shtëpitë publike”

Publikuar

-

Ish-konkurentja e “Për’puthen” Ana Kauri, e ftuar ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” është pyetur se kë parti do të votonte.

Ana u shpreh se ishte pro legalizimit të shtëpive publike në Shqipëri dhe se vetëm atë parti politike që do e realizonte,  do e votonte. Arsyeja sipas saj ishte shumë e thjeshtë, kështu do të shmanget prostitucioni i paligjshëm dhe i pakontrolluar.

“Nëse një parti do të premtonte legalizimin e shtëpive publike, do ta votoja në zgjedhje”, tha Ana Kauri.

LEXO EDHE:  Përballja me Antonelën/ Fansat “shpërthejnë” ndaj Mevlanit: Je zero

Të ftuarit e tjerë ishin në një mendje me Anën , por Shqipe Hysenaj tha komplet të kundërtën.

“Është skandaloze, nuk duhet të lejohet, unë jam për familjen”, u shpreh Shqipja.

Sipas Shqipes, është më mirë që burrat të tradhtojnë me komshinjtë, pa e marrë vesh njeri, se sa të shkojnë në shtëpi publike/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Argjendi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të Përputhen.

Që në hyrje, Ritvana dhe Argjendi treguan se ka një tërheqje mes tyre, por duket se “marrëdhënia” e tyre është krisur pasi Argjendi ka shprehur pëlqim dhe për vajza të tjera.

Në punatën e sotme, Ritvana ka treguar se Argjendi e ka marrë në orët e vona për tu takuar dhe mendon se ai po bën një lojë të pisët me të gjtiha konkurrentet.Argjendi më ka marrë në 2 të natës, ka dashur të takohemi. Mendova se atë ditë ka pasur takimin me Mikelën dhe i thashë po për provokim, por nuk u takuam. Mendoj se Argjendi po bën një lojë të pistë, ja kam thënë veçantë, por po ja them dhe këtu. Mban aleanca, do ta ketë mirë me të gjitha. Madje doja dhe ta filmoja nëse do vinte”, rrëfeu Ritvana.

LEXO EDHE:  Pas reagimit të Mevlanit/ Juli bën paralajmërimin: Sekretet sheshit

LEXO EDHE:  Habit Ledjana / “I vetmi për të cilin do isha deklaruar direkt në emision”

Ndërkohë Argjendi, ka rrëfyer se ndihej i vetmuar dhe nga njerëzit që njeh këtu në Tiranë është Ritvana dhe prandaj e ka marrë.

Unë e kam marrë, sepse në Tiranë jetoj vetëm dhe po ndihesha i vetmuar. Njerëz jemi, nuk njoh njeri në Tiranë dhe nga ata që njoh Ritvanën e kam shumë xhan “, tha Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në takimin e saj me Brunon, Ada ka treguar për historinë e saj të dashurisë para se të hynte në Përputhen.

Ajo u shpreh se Bruno i jep komoditetin për tu rrëfyer për jetën e saj personale pasi më parë nuk ka dashur ta prekë këtë temë.

Por komenti i Brunos, ka revoltuar Mikelën e cila ka shpërthyer ndaj tij dhe Adës. Bruno i kujton se Mikela vijon të flasë ende me ish të fejuarin dhe kjo ka krijuar shumë tensione mes tyre.

LEXO EDHE:  Fansat i vërsulen për reagimin ndaj Mevlanit/ Jasmin shpjegohet për frazën “je si pula pa kokë”

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Arsimi/ Ana i bën thirrje gazetarit: Më gjej një burrë me mblesëri

Mikela në një moment është shprehur se Bruno shkon nga fryn era dhe tani po i lëpihet nga para dhe pas Adës./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen është transmetuar takimi mes Adës dhe Brunos, një takim që ka shkaktuar shumë debat mes vajzave, ku është përfshirë Mikela.

Situata ka degraduar, ku dy vajzat i drejtohen njëra-tjetrës me fjalë ofenduese dhe tone të larta.Është dashur të ndërhyjë Bruno që kjo përplasje mes vajzave të mos shkonte më tej.

LEXO EDHE:  Pas reagimit të Mevlanit/ Juli bën paralajmërimin: Sekretet sheshit

LEXO EDHE:   “Bën strategji”/ Ana Kauri thumbon Olën

E gjitha ka filluar për shkak se Ada është paraqitur në takim e veshur në një mënyrë shumë ekstravagante dhe më një libër në duar./ CNA.al

LEXO TE PLOTE