Connect with Us

Shtatzënë për herë të tretë?/ Fjolla Morina shton dyshimet

Showbizz

Shtatzënë për herë të tretë?/ Fjolla Morina shton dyshimet

Publikuar

-

Shtatzënë për herë të tretë?/ Fjolla Morina shton dyshimet

Pak ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina, publikoi disa foto dhe video nga pushimet e saj në Dubai, ku shihej barkun e rrumbullakosur.

Duke parë ndryshimin në trupin e saj, nisën dyshimet se këngëtarja mund të jetë shatzënë duke pritur fëmijën e tretë.

 

Në lidhje me shtatzëninë, Fjolla ka folur për herë të parë për Prive, duke shtuar edhe më shumë dyshimet.

LEXO EDHE:  “Presion psikologjik”/ Ndjekësit “masakrojnë” Bora Zemanin për sjelljen ndaj Ledianës

Se di, mbetet me shku tek doktori. Më mirë s’po fol se mos më merrni m’sysh”. Ndërsa Fisniku u shpreh se, “Kismet. Si ta ketë shkruar Zoti”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Publikuar

-

Nga

“Pa ty krejt shpirti mu ka thy”/ Ledjana i përgjigjet dedikimeve të Mevlanit

Ledjana Prenga është një prej konkurenteve më të komentuara të Përputhen. Ajo është diskutuar shumë për lidhjen e saj me Mevlan Shaba.

Së fundmi dyshja ka deklaruar se romanca mes tyre ka marrë fund, por nuk ngurrojnë të “thumbojnë” njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Mevlani shpesh herë herë hedh këngë të ndryshme të dedikuara dashurisë së shkuar por edhe Ledjana gjithashtu.

LEXO EDHE:  Është Fjolla Morina apo Kim Kardashian?/Këngëtarja shfaqet më seksi se kurrë

LEXO EDHE:  Rezultati zhgënjyes/Vjen reagimi urgjent nga LSI, deputetja injoron sondazhin

Ajo ka hedhur një video ku shihet një zemër me shkronjën e saj të vendosur në mes ku në sfond dëgjohet kënga e këngëtarës së njohur Dafina Zeqiri Pa ty.

Këngë e cila ka në tekst: Pa ty ,pa ty krejt shpirti mu ka thy.  Duket sikur në një anë Ledjana po bën konkurencë me Mevlanin duke bërë dedikime të dy me radhë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E kishte mbajtur të fshehtë/Ana bën publike lidhjen e saj, ja kush është fatlumi

Publikuar

-

Nga

Ana bën publike lidhjen e saj: Ndihem shumë e lumtur/ Ja kush është fatlumi

Ana Kauri është një nga personazhet më të heshtur në përputhen. Vazhdimisht ajo është sulmuar për mendimet e drejtëperdrejta që ajo jepte.

Në një interviste për Prive Ana ka pranuar që është në një lidhje dhe ndihet shumë e lumtur. Ajo shprehet se partneri Iisaj nuk është person publik.

Sot ana është në një lidhje e sapo krijuar pasi ka shumë nga ato persona që aludojnë që Ana ka qenë në një mardhënie në momentin që ka qenë në përputhen, është mardhënie e re. Ndihem shumë e lumtur me veten time dhe me partnerin tim. Nuk është figurë publike dhe nuk ka për tu zbuluar ndonjëherë”, u shpreh Ana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja me forma shpërthyese/ Fotot më “bombë” të Annelese Milton

Publikuar

-

Nga

Annelese Milton është një modele seksi shumë e njohur në rrjetet sociale.

Bukuroshja çmend ndjekëit me fotot ku shfaqet vetëm me të brendshme seksi.

Annelese tregon format e saj shpërthyese duke i shtuar më shumë fansa në rrjetet sociale. Pika e saj më e fortë është gjoksi të cilin e reklamon më së shumti në fotot e saj.

LEXO EDHE:  Rezultati zhgënjyes/Vjen reagimi urgjent nga LSI, deputetja injoron sondazhin

LEXO EDHE:  “Hyrrem”, nënë për herë të dytë/ Zbulon gjininë e bebit

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE