Connect with Us

Modelja më “hot” e momentit/ Fotot e “bishës” së fitnesit

Showbizz

Modelja më “hot” e momentit/ Fotot e “bishës” së fitnesit

Publikuar

-

Modelja më "hot" e momentit/ Fotot e "bishës" së fitnesit

Dominique Aquino është një modele fitnesi dhe influencuese në rrjetet sociale. Ajo është shumë e njohur për fotot e saj në Instagram ku tregon fizikun e saj perfekt.

Në vitin 2012, kur filloi udhëtimi i saj i fitnesit, Dominique i vendosi një qëllim vetes për të arritur format që ëndërronte.

Me një pamje të qartë se si dëshironte të dukej, ajo u nis në një udhëtim fitnesi nga i cili nuk u ndal më.

LEXO EDHE:  E parezistueshme/ Maria Liman do t’iu “tërbojë” me fotot e saj

Ajo është stërvitur me rigorozitet për vite me radhë dhe ka arritur një trup të tonifikuar./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Publikuar

-

Nga

Becky Hudson është një nga bombat e Play Boy.

Me format e saj shpërthyesë bukuroshja me sytë e kaltër tërheq një numër të madh ndjekësish prej 2,4m.

Zeshkania poston foto të ndryshme me bikini ku duken format e saj bombastike.

Për më tepër shihni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk po e heq dot qafe”/ Lori Hoxha tregon sëmundjen nga e cila vuan prej kohësh

Publikuar

-

Nga

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Belind Këlliçi: Në PD duhet një analizë e thellë

Lori Hoxha është një prej personazheve publik më të njohur dhe të komentuar. Ajo shpesh përflitet për jetën e luksit që bën dhe veshjet e saj me çmime marramendëse.

Hoxha shpesh herë ka treguar që jeta e saj nuk është ajo që reklamohet nëpër instagram por shumë më ndryshe.

Së fundmi ajo ka treguar se vuan nga një sëmundje e cila është ankthi.

LEXO EDHE:  “Luftë” për një mashkull/ Ledjana në prehrin e Mevlanit, Antonela bën komentin e papritur

LEXO EDHE:  Modelja me trupin perfekt/ Fotot e Yazmin Oukhellou, yllit të televizionit

Gjatë një pyetësori të zhvilluar online në instagram ajo ka treguar shenjat se çfarë ndjen kur kalon kriza ankthi.

“Më duket sikur nuk jam prezente, sikur jam në ëndërr. Kam dhimbje kokë, dridhje trupi, lodhje ekstreme, nuk mund të përqëndrohem etj. Nuk mund ta heq qafe realisht”, ka shkruar Lori./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja që po çmend meshkujt me format trupore/ Fotot më bombastike të Ana Cheri

Publikuar

-

Nga

Ana Cheri është një prej bukurosheve të shumta të instagramit.

Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale për fotot bombastike që ajo poston.

Ana numëron një numër prej 12.5m ndjekësish. Bukuroshja është e apasionuar shumë pas fitnesit ku shpesh publikon video me ushtrime të ndryshme.

Ajo ka linja perfekte.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE