Connect with Us

“Kanë dashur të na shohin keq”/ Stresi zbulon arsyen pse u pajtua me Noizyn

Showbizz

“Kanë dashur të na shohin keq”/ Stresi zbulon arsyen pse u pajtua me Noizyn

Publikuar

-

“Kanë dashur të na shohin keq”/ Stresi zbulon arsyen pse u pajtua me Noizyn

Pak javë më parë dy reperët më të komentuar shqiptar, Noizy dhe Stresi, bënë paqe pas shumë vitesh rivalë me njëri-tjetrin. Ata vendosën të lënë pas të shkuarën duke treguar se tashmë nuk ka asgjë për tu sqaruar mes tyre. Pajtimi u komentua shumë në mediat rozë, dhe së fundi në Prive ka zbuluar arsyen pse vendosën të pajtoheshin.

Ne kemi qenë adoleshentë, kanë ndodhur shumë gjëra prej beef-t tonë. Ka njerëz që janë akoma keq, njerëz që janë therur, ka pasur gjakderdhje prej beef-ve tona. Njerëzit kanë dashur medoemos të më shohin keq mua dhe atë. Unë i kam rënë lapsit që pse gjithmonë kështu dhe unë realisht nuk e kam armik. I kemi mbyll gjërat, secili në punë të tij, secili ka suksesin e tij. Ky është një lajm i keq për gjithë reperët, sepse të gjithë kanë pasur qejf të na shohin ndryshe, por nuk jemi ashtu siç doni ju”, është shprehur Stresi.

LEXO EDHE:  I ati feston ditëlindjen/ Noizy i bën dhuratën super luksoze

Stresi ka shtuar se nuk ka nevojë të komunikojë përballë me Noizyn pasi kuptohen nëpërmjet postimve në rrjetet sociale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  Super surprizë! Noizy befason fansin për ditëlindje, i hyn në klasë dhe shikoni ç’mban në duar

LEXO EDHE:  Super surprizë! Noizy befason fansin për ditëlindje, i hyn në klasë dhe shikoni ç’mban në duar

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  E kritikuan për zërin e lartë dhe sjelljen ndaj konkurrentes/ Bora Zemani tregon arsyen e reagimit

LEXO EDHE:  E kritikuan për zërin e lartë dhe sjelljen ndaj konkurrentes/ Bora Zemani tregon arsyen e reagimit

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE