Connect with Us

E infektuar me Covid-19/ Dafina Zeqiri zbulon simptomat

Showbizz

E infektuar me Covid-19/ Dafina Zeqiri zbulon simptomat

Publikuar

-

E infektuar me Covid-19/ Dafina Zeqiri zbulon simptomat

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin se është infektuar me Covid-19. Ajo ka publikuar një selfie ku tregonte se ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

“Covidi nuk do që unë të bëj selfie, por shkofsh në djall Covid!”, shkruante Dafina krahas fotos. Së fundi ajo ka treguar se e vetmja simptomë që ka për momentin është humbja e nuhatjes.

LEXO EDHE:  Publikohet fotoja: Djali i Egla Harxhit qenka rritur dhe është kopje e saj

“Zyrtare… S’mund të ndiej  asgjë”, shkruan ajo në një postim në rrjetet sociale. Kujtojmë se më herët, Dafina ka kryer një ndërhyrje të vështirë në gju për shkak të një dëmtimi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lindita i nxjerr të “palarat” Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Publikuar

-

Nga

Lindita i nxjerr të "palarat" Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Lindita, konkurrente e Përputhen 40+ ka bërë deklaratën e fortë në episiodin e djeshëm të emisionit.

Pasi Çimi u deklarua për Stelën, Lindita zbuloi se po atë ditë, Çimi e ka marrë në telefon. Ndër të tjera ajo e zbuluar se kur kishte takimin me Luanin, Çimi i ka thënë se do të deklarohet për të pasi nuk e pëlqente më Stelën.

LEXO EDHE:  “Më solli shumë fat ky numër”/ Sonila Meço bëhet nostalgjike, publikon foton e vjetër
LEXO EDHE:  Publikohet fotoja: Djali i Egla Harxhit qenka rritur dhe është kopje e saj

“Mua nuk më pëlqen Stela dhe do të deklarohem për ty, tregon Lindita.

Kjo ka shkaktuar shumë reagime dhe debate në emision./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Jasmina/ Pozon gjysmë e zhveshur

Publikuar

-

Nga

Jasmina Kadiru është një nga vajzat që tërhoqi më së shumti vëmendjen e publikut me hyrjen e saj në Përputhen dhe me pamjen e saj.

Pas daljes nga emisioni Jasmina është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video tejet provokuese.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen ka realziuar një tatuazh në shpinë dhe nuk nguron ta tregojë në çdo rast.

LEXO EDHE:  FOTO-Georgina Rodriguez “tërbon” rrjetin/ Shfaq format me të brendshmet seksi

LEXO EDHE:  Publikohet fotoja: Djali i Egla Harxhit qenka rritur dhe është kopje e saj

Jasmina ka publikur dy foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur e kthyer me kurriz duke treguar tatuazhin gjigant në shpinë. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Keisi Medini tregon trupin/ “Marros” fansat

Publikuar

-

Nga

Modelja Keisi Medini është një nga vajzta më seksi të Instagramit.

Bukuroshja shpesh herë provokon teksa publikon foto ku shfaqet me bikini.

Së fundi ajo tregon linjat e saj shpërthyese teksa pzoon me bikini minimaliste të zeza. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të vërshojë me komentet komplimentuese./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini)

LEXO TE PLOTE