Connect with Us

Divorci i bujshëm me Kaney West/ Kim Kardashian:Të gjitha shihen qartë

Showbizz

Divorci i bujshëm me Kaney West/ Kim Kardashian:Të gjitha shihen qartë

Publikuar

-

Divorci i bujshëm me Kaney West/ Kim Kardashian:Të gjitha shihen qartë

Arsyet e divorcit të bujshëm mes Kim Kardashian dhe Kaney Ëest do të tregohen në realityshoën “Keeping Up With The Kardashians”. Pas 6 vitesh martesë, dyshja vendosën t’i jepnin fund lidhjes së tyre për shkak të problemeve të njëpasnjëshme në martesën e tyre.

Gjatë episodit të fundit të “KUWTK”, Kim u përpoq të shmangte më shumë detajet dhe arsyet e fundit të martesës por para kamerave ajo u shpreh: “Nuk është sekret që të gjithë shohin gjëra në media në lidhje me jetën time me Kanye, por gjithmonë nuk kam dashur të flas për çështjet mes meje dhe Kanye. Dua të them, i shihni qartë në twitter, prandaj zgjedh të mos flas këtu.”

LEXO EDHE:  Stuhia dimërore në SHBA/ Vazhdojnë problemet në Teksas

Kujtojmë se Kim dhe Kaney u martuan në 2014 dhe ylli ka zbuluar se divorci ndodhi për “diferenca të papajtueshme”. Tashmë dyshja po kujdeset për pjesën e kujdestarisë së katër fëmijëve./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Rock the Dictator”/ Renis Gjoka zbulon detajet e koncertit të tij

Publikuar

-

Nga

“Rock the Dictator”/ Renis Gjoka zbulon detajet e koncertit të tij

Renis Gjoka realizon koncertin e tij, të konceptuar krejtësisht ndryshe nga heret e tjera të titulluar “Rock the dictator”. Këngëtari i njohur ka vendosur që ta realizojë brenda ambienteve të viles së ish diktatorit Enver Hoxhës dhe kjo aspak rastësisht.

I ftuar në emisionin Soiree në ABC, Renisi ka sqaruar se pse ka vendosur pikërisht në atë ambient për të mbajtur koncertin e tij.

Këngëtari tregoi se dëshiron të performojë zhanrin e ndaluar nga ai sistem, pikërisht nën çatinë e diktatorit.

“Ky ka qenë një projekt që e kam patur prej kohësh në mendje. Fillova ta mendoja seriozisht në fillim të dhjetorit dhe për këtë publikisht gjej rastin që të falenderoj Eugent Bushpepën dhe Eg Laknorin. Ne të tre kemi qenë në një tavolinë bashkë dhe Gentin e falenderoj që më dha shtysën.

LEXO EDHE:  Pse mushkonjat gumëzhijnë pranë veshëve tuaj?/ Zbuloni si mund ta shmangni zhurmën bezdisëse

LEXO EDHE:  Foto/ Femrat që mund të zëvendësojnë Kim Kardashian

Genti në atë kohë po bënte koncertin e tij. Është xhiruar në vilën e Enver Hoxhës, titullohet “Rock the dictator”. Ka një simbolikë patjetër. Pikërisht në ambjentet ku diktatori merrte vendime kundër lirisë së fjalës, kundër muzikës perëndimore, kundër rock-ut në veçanti.

Pikërisht në këto ambjente, në këto mure, nën këtë çati, ne vijmë të gjithë së bashku dhe bëjmë sa më shumë zhurmë në rrymën rock dhe bëjmë në një farë mënyre protestë  dhe çlirojmë vilën më në fund”, ka treguar Renis Gjoka./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes Ledjana publikon videon me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes Ledjana publikon videon me Mevlanin

Ledjana dhe Mevlani janë dy prej personazheve më të dashura për publikun. Këtë e tregojnë dhe videot e fundit që po qarkullojnë në rrjetet sociale.

Disa story të publikuara në rrjet tregojnë se Ledjana dhe Mevlani kanë qenë në të njëjtin vend edhe pse duket se nuk janë takuar me njëri-tjetrin.

Ledjana ka takuar opinionistin Arjan Konomi, me të cilin ndodhej Riniani dhe Mevlani por ky i fundit nuk shfaqet në videon e publikuar në rrjet.

LEXO EDHE:  Stuhia dimërore në SHBA/ Vazhdojnë problemet në Teksas

LEXO EDHE:  5 arsye pse janari është përfundimisht muaji më i keq i vitit

Më pas ish konkurrentja e Përputhen Ledjana ka befasuar të gjithë ndjekësit duke publikuar një video ku shihet Mevlani me fansat që këndojnë këngën e Ledjanës.

Ajo është lumturuar pafund dhe nuk ka rezituar dot pa e publikuar në Instastoryn e saj.

Si duket akulli ka filluar të thyhet dhe ndoshta dyshja mund t’iu plotësojë dëshirën fansave duke u pajtuar./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ola Zenelaj/ Nxjerr format me bikini

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentja e Përputhen, Ola Zenelaj është kthyer në qendër të vëmendjes në mediat rozë falë pozave tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi Ola shfaqet shumë seksi teksa tregon linjat e saj perfekte e veshur me bikini.

Kujtojme se Ola është komentuar pafund për lidhjen e saj me Mratin dhe faktin se dyshja nuk publikojnë asnjë foto së bashku.

LEXO EDHE:  Ja pse po divorcohet Anderson

LEXO EDHE:  “Nga t'ia nisësh në Vaqarr”/ Këlliçi: Edhe për ujin e rubinetit ka trajtim të diferencuar

Ata dolën çift nga programi por pas daljes nuk i kemi parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit. Për këtë nuk ka dhënë asnjë sqarim, as Ola as Murati por janë fansat e tyre që aludojnë se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE