Connect with Us

Pse Alketa Vejsiu vishet me të bardha në hapjen e parë të çdo programi?

Showbizz

Pse Alketa Vejsiu vishet me të bardha në hapjen e parë të çdo programi?

Publikuar

-

Pse Alketa Vejsiu vishet me të bardha në hapjen e parë të çdo programi?

Moderatorja Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të komentuara të showbizit. Pas përfundimit të “Love Story”, Alketa ka nisur me shown më të ri në ekran, “Në Kurthin e Piter Pan.”

Ajo ka publikuar në Instastory një video ku tregon arsyen pse në çdo episod të parë të emisioneve të saj Alketa vishet me të bardha.

LEXO EDHE:  “Fëmijët nuk i kam bërë me frymën e shenjtë”/ Xhemi Shehu iu “mbyll” gojën ndjekësve

Ngjyra e bardhë për Alketën është ngjyrë shansi. “Nata e parë e çdo programi vishem gjithmonë me të bardha! Ngjyra e shansit”, shkruan ajo në videon e publikuar në rrjet. / CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Julian Çela është një nga konkurrent më të rinj që janë bërë pjesë e Përputhen deri më tani.

Juliani tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me shprehjen e tij: “Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do të isha bërë lesbike”.Çela u shpreh se një vajzë meriton të trajtohet me respekt dhe dashuri ndërsa thekson se nuk duhet keqtrajtuar kurrë.

LEXO EDHE:  Ndryshe nga Eni, Greta Koçi tregon si e kaloi Covid-19

LEXO EDHE:  Ndryshe nga Eni, Greta Koçi tregon si e kaloi Covid-19

“Femra është dhurata më e bukur që i ka dhuruar Zoti këtij planeti. Meritojnë vetëm dashuri dhe jo dhunë”, u shpreh ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit konkurrenti i ri i Përputhen/ “Një femër që jep buzën jep pjesën tjetër pa rezistencë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sapo ka stratuar sezoni i ri i Përputhen dhe janë prezantuar tre djemtë, konkurrentët e parë .

Njëri prej tyre, Jurgeni, ka studiuar fizioterapi dhe mendon se nëse një femër të jep buzën, jep edhe pjesën tjetër pa rezistencë.I pyetur nga Bora, çfarë donte të thoshte më këtë shprehje, ai u shpjegua më gjatë duke u shprehur.

LEXO EDHE:  Kjo vajzë ka thyer zemrat e të gjithëve/ Ja çfarë bën për vëllain e saj

LEXO EDHE:  Luana Vjollca nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për veshjet/ Shpenzon një “mal me para” për një fustan

Është pak provokuese dhe paragjykuese. Unë nuk i përfshij të gjitha vajzat në këtë thënie. Ndonjëherë është e vështirë ta rrëmbesh puthjen. Në momentin që një femër të jep një puthje tregon që ka një pëlqim. Kështu puthja pasohet nga puthje të tjera dhe në fund dorëzohet pa rezistencë”, tha Jurgeni./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sezoni i ri i “Përputhen”/ Ana bëhet nostalgjike, ka një këshillë për konkurrentët e rinj

Publikuar

-

Nga

Ana Lleshi është një nga vazjat e showbizzit që u bë e famshme pas pjesëmarrjes në emisionin Përputhen.

Ana ishte një nga vajzat që dha shumë nga vetja në ekran, dhe sot me nisjen e sezonit të ri të Përputhen ka kujtuar rrugëtimin e saj si dhe ka një këshillë për të gjithë konkurrentët e rinj.

Sot rifillon Përputhen, aty ku për mua rinisi një etapë e re, njoha veten më mirë dhe kalova një eksperiencë që do ta mbaj mend për shumë gjatë.LEXO EDHE:  Kjo vajzë ka thyer zemrat e të gjithëve/ Ja çfarë bën për vëllain e saj

LEXO EDHE:  Ndryshe nga vajzat e njohura të showbizit/ Ami shuan kuriozitetin e ndjekësve për operacionet plastike

Suksese gjithashtu i uroj çdo konkurrenti dhe konkurrente që sot ka fatin të bëhet pjesë e Përputhen. Lëreni veten të lirë dhe dashuroni pa pasur frikë”, shkruan Ana në postim./ CNA.al  

 

LEXO TE PLOTE