Connect with Us

“Nuk dua drama dhe vëmendje”/ Beart Rexhepi e pranon publikisht ndarjen nga Tea

Showbizz

“Nuk dua drama dhe vëmendje”/ Beart Rexhepi e pranon publikisht ndarjen nga Tea

Publikuar

-

Prej ditësh, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po përfliten për ndarje. Si fillim dyshimet nisën me thumbet ndaj njëri-tjetrit dhe më pas u vu re se ata nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Pas shumë dyshimesh e komenteve nga ndjekësit e tyre, ka qenë vetë Bearti ai që ka pranuar se gjithçka mes tyre ka përfunduar.

Ai ka shkruajtur në postimin e tij se nuk ka nevojë për drama apo për vëmendje dhe se e ka mbyllur këtë kapitull për të mos e hapur më kurrë.

LEXO EDHE:  Rikthimi i aktivitetit parlamentar/ ISP: Mirëpresim vendime të njëjta nga të gjitha institucionet qendrore

Nuk mund të fitosh kurrë debatin me një person negativ. Ata dëgjojnë vetëm çfarë u përshtatet atyre dhe dëgjojnë vetëm për t’u përgjigur”, shkruhet në thënien që ka publikuar Bearti.

Po gjithçka ka marrë fund. Nuk dua drama ose vëmendje, kështu që dua me e mbyll këtu këtë kapitull edhe mos me e hap më asnjëherë”, sqaron më tej ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Do të luajë me shumë porta”/ Ana Kauri zbulon çfarë e ndalon Fifin të shprehë mendimin e saj

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në spektaklin e mbrëmjes së kaluar, për shumë situata të ndodhura në shtëpinë e big Brother, ku protagonistja kryesore ishte vetë Fifi, këngëtarja në disa momente preferoi të mos bënte asnjë koment.

E pytiur nga Arbana dhe opinionistët për mendimin e saj rreth deklaratës së Semit dhe Arjolës, këngëtarja tha se ka vendosur që deri në Prime-in e së martës nuk do të komentojë asgjë.

Kjo përgjigje e saj nuk është pëlqyer aspak as nga banorët dhe as nga opinionistë, ku Balin u shpreh se ky reagim I saj tingëllon si ofendim ndaj atyre që e ndjekin programin dhe duan të kuptojnë se çfarë po ndodh.

LEXO EDHE:  Foto/ Të gjithë të dashurat e Kivanc Tatlitug

LEXO EDHE:  Shokon nëna 20 vjeçare/ ‘’Postimi në Facebook për fëmijën e vdekur më bëri të kaloja depresionin’’Në lidhje me këtë tërheqje të Fifit, ka komentuar edhe ish konkurrentja e Përputhen Ana Kauri, e cila përmes një statusi shkruan se Fifi është personazhi tipik që do të luajë me disa porta.

“Fifi më duket personazhi tipik që do të luajë me disa porta dhe kjo e pengon të shprehë mendimin e saj hapur se nuk e di me kë do bëjë aleancën e radhës e nuk do të prishi punë”, shkruan Ana./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas skandalit/ Alvisa e Përputhen bën veprimin e papritur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa Qarri është ish konkurrentja e Përputhen, e cila pak ditë më parë vendosi të largohej nga emisionin pas skandlait të krijuar me ish konkurrentin Hysen Ramaj, që është ish i dashuri i saj.

Hyseni në një lidhje direkt në emision publikoi mesazhe dhe video që tregonin se Alvisa po lunate në Përputhen dhe se gjatë kohës që kanë qenë brenda në program kanë qenë të lidhur.

Ndërkohë ai tregoi videot ku shihej që Alvisa dhe Bashkimi ishin takuar jashtë emisionit duke thyer rregullat kryesore të programit.

LEXO EDHE:  Tea “kapet mat” me të dashurin e ri/ Zbulohet imazhi i djalit që i rrëmbeu zemrën

LEXO EDHE:  Shokon nëna 20 vjeçare/ ‘’Postimi në Facebook për fëmijën e vdekur më bëri të kaloja depresionin’’Ndërkohë nga ana tjetër Alvisa hodhi poshtë të gjitha akuzat e Hysenit, madje u shpreh se ai e ka kërcënuar dhe dhunuar.

Pas këtij skandali që bëri bujë në të gjithë mediat rozë, Alvisa së fundi ka bërë të ditur se sonte do të jetë e ftuar në Prime Përputhen, ku do të flasë pas skandalit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A po më gjuan”/ Ish konkurrentja e Përputhen ngacmon banorin e Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berisha, ish konkurrente e Përputhen, tashmë është një nga banoret vip të shtëpisë së Big Brother.

Antonela nuk ka preferuar të humbë kohë dhe menjëherë është pozicionuar në lojë.

Ajo ka ngacmuar Dj Pm, duke e pyetur hapur nëse po e gjuan.

Ndërsa Pajtimi i përgjigjet po. Ndërkohë nuk kanë munguar as gjestet mes tyre.

Pjesë e ngacmimeve mes tyre është bërë edhe Semi, e cila e pyet Pm nëse do e donte nusen nga Shkodra.

LEXO EDHE:  Foto/ Të gjithë të dashurat e Kivanc Tatlitug

LEXO EDHE:  Gjermania godet rrjetet sociale

Mesa duket Dj Pm, po harron Sarën, për të cilën shprehu pëlqim para se të hynte në shtëpinë e Big Brother.Nga ana tjetër edhe Beniada është parë shumë afër Pm së fundi./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE