Connect with Us

Nora Istrefi feston ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja

Showbizz

Nora Istrefi feston ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja

Publikuar

-

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të preferuara në Shqipëri. Ajo njihet për stilin interesant të paraqitjes në skenat muzikore.

Ditën e sotme këngëtarja feston ditëlindjen dhe ka ndarë në Instagram disa nga urimet që kolegët dhe miqtë i kanë bërë. Ajo duket ende si në të 20-tat e saj megjithatë, po ju tregojmë që Nora sot mbush 35-vjeç.

LEXO EDHE:  Nora apo Era?/ Alaudin Hamiti zgjedh mes dy motrave

Më herët, këngëtarja zbuloi se ishte arratisur për disa ditë pushime në Zvicër me vajzën, Renee dhe nënën e saj. Në fotot e videot e publikuara ato janë shfaqur në pishinë dimërore./CNA.al

                     

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Me muskuj dhe e bukur/ Kjo është ushtarakja më seksi që keni parë

Publikuar

-

Nga

Claudinha Gadelha është një kampione e arteve arciale, dhe jo vetëm kaq!!! Ajo është gjithashtu pjesë e divizionit të Grave të Kufirit të Kampionatit “Ultimate Fighting”. Që nga 12 Prilli 2021, ajo është numri 8 në renditjen e grave më të forta në kategorinë “UFC”.

Ajo është e famshme edhe në rrjetet sociale. Në faqen zyrtare të Instagramit ku ajo numeron plot 980 mijë ndjekës, poston shpesh herë fragmente nga përditshmëria e saj, regjimin që mban, moimente nga palestra dhe aktivitete të ndryshme.

LEXO EDHE:  Era Istrefi feston ditëlindjen/ Nora Istrefi uron të motrën me fjalë zemre

LEXO EDHE:  Kunata dhe armike/Çfarë po ndodh me dy këngëtaret shqiptare?Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  “Trendy” si mami Nora

LEXO EDHE:  Vajza e Robert Berishës feston ditëlindjen/ Tuna dhe Patris “injorojnë” mbesënFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Luli lindi në një ditë me PS

LEXO EDHE:  Era Istrefi feston ditëlindjen/ Nora Istrefi uron të motrën me fjalë zemreDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE