Connect with Us

Tea dhe Bearti i dhanë fund lidhjes së tyre/ Zbulohet arsyeja

Showbizz

Tea dhe Bearti i dhanë fund lidhjes së tyre/ Zbulohet arsyeja

Publikuar

-

Pasi u zbulua lidhja e tyre e shtirur, ja çfarë thotë Andi për Tean dhe Beartin

Duket se çifti më i komentuar i showbizit Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi i ka dhënë fund lidhjes së tyre. Ata nuk e ndjekim më njëri tjetrin në rrjete sociale dhe kanë fshirë të gjitha fotot që kanë bashkë, përveç fotove të biznesit.

Tea dhe Bearti fluturuan për në Stamboll për të festuar ditëlindjen e Teas. Dëshmitarë që kanë qenë në fluturimet e përbashkëta me Tean dhe Beartin në shkuarje dhe kthim janë shprehur se ata kanë dalë ndaras nga aeroplani.

Të premten në fluturimin e mëngjesit të shoqëruar nga motrat e tyre, Tea dhe Bearti janë parë përdorë me njëri-tjetrin dhe dukeshin shumë të dashuruar. Në fluturimin e djeshëm të kthimit ata nuk e kanë folur asnjë fjalë, ndonëse biletat i kishin në ulëset ngjitur. Nga aeroplani, Tea dhe Bearti kanë dalë ndaras, Tea me motrën e saj dhe Bearti poashtu me motrën e tij”, ka deklaruar burimi për Prive.

LEXO EDHE:  Video - Plas sherri për ndihmat e tërmetit/ Qytetarët zihen me grushte e shqelma

Kjo mesa duket është edhe arsyeja se pse Tea dje pas kthimit shkoi në hotel dhe jo në banesën e Beartit. Bearti nuk e ka shoqëruar Tean gjatë qëndrimit në hotel, përpara nisjes së saj për Tiranë me një makinë personale./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas ndarjes me Tean, Bearti në një lidhje me këngëtaren shqiptare?/ Ja e vërteta

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes me Tean, Bearti në një lidhje me këngëtaren shqiptare?/ Ja e vërteta

Në mediat sociale po qarkullojnë lajme se ish-konkurenti i Përputhen, Berat Rexhepi, pas ndarjes me Tea Trifonin është në një lidhje me biznesmenen dhe këngëtaren Shkenda Dubova. Shkak për këto dyshime është bërë një foto që ish-konkurenti i Përputhen ka publikuar në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka sqaruar se si qëndron e vërteta e këtyre lajmeve dhe thekson se për të Berati është një mik i fëmijërisë dhe e cilëson atë si vëlla.

LEXO EDHE:  U tha se bashkëjeton me Andin/ Melisa largohet përfundimisht nga Përputhen, zbulon arsyen

LEXO EDHE:  “Jemi takuar dhe puthur disa herë”/ Andi flet për takimet me Jasminën jashtë emisionit

“Po e shoh që në rrjete sociale po qarkullojnë shkrime sa për klikime. Unë kam respekt për gazetarët mirëpo sa i përket Beartit ne jemi rritur së bashku, familja ime dhe e tij janë miq. Më vjen keq unë nuk njihem si femër e skandaleve dhe vërtetoni pak gjërat që shkruani. Bearti është si vëlla për mua”,  shkruan Dubova./CNA.al

beart rexhepi, shkenda budva

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Publikuar

-

Nga

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Teksa të gjithë mendonin se Mevlani dhe Ledjana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dyshja vërteton të kundërtën.

Ledjana ka publikuar një video në Instastory ku shihet me Mevlanin, duke hedhur poshtë të gjitha lajmet që po qarkullojnë së fundi për ta.

“Nëse folin për mu, bonju bonju t’fala”, dëgjohet në sfond kënga e 2 Ton, “Boni t’fala”.

Mesa duket dyshja i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet apo keqkuptimet që kanë patur mes tyre dhe janë bashkë.

LEXO EDHE:  U godit me dru në kokë nga kushëriri/Fundi i tmerrshëm i 43-vjeçarit

LEXO EDHE:  “Palaço njerëz”/ Rezart Veleshnja reagon për herë të parë pas largimit nga emisioni i Luana Vjollcës

Për më tepër shihni videon./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndez rrjetin me fotot provokuese/ Njihuni me Nikita Dragun

Publikuar

-

Nga

Ndez rrjetin me fotot provokuese/ Njihuni me Nikita Dragun

Nikita Dragun është jo pak e njohur për shoëbizin. Ajo është modele, youtuber dhe makeup artiste amerikane.

Nikita bie në sy për stilin e saj ekstravagant dhe pozat tejet provokuese. Ajo nuk nguron të publikojë dhe foto topless duke ndezur kështu rrjetinme komente.

Nikita ka një numër të madh ndjekësish, rreth 9.1 milionë ndjekës në Instagram falë pozave të saj tejet të nxehta.

LEXO EDHE:  U tha se bashkëjeton me Andin/ Melisa largohet përfundimisht nga Përputhen, zbulon arsyen

LEXO EDHE:  U godit me dru në kokë nga kushëriri/Fundi i tmerrshëm i 43-vjeçarit

për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE