Connect with Us

Si del e keqja me Sindin/ Fationi paralajmëron Muratin: Mos bjer në grackën e saj se more fund

Showbizz

Si del e keqja me Sindin/ Fationi paralajmëron Muratin: Mos bjer në grackën e saj se more fund

Publikuar

-

Ditët e fundit në “Për’puthen” ka plasur sherri mes Sindit dhe disa konkurentëve të tjerë. Ajo solli në studio një vrasëse mizash dhe ja drejtoi Julit. Sindi u shpreh se Juli ka thënë gjatë një puntate se duhet ta vrasin mizën, referuar saj.

“Vrite pak mizën. Ne shqiptarët kemi një shprehje atë që thuaje mbaje. Merre pallaskën dhe gjuaje mizën. Ti mund të gënjesh shqiptarët me ato autostopet, por mua nuk më gënjen.

Ne shqiptarët që të rritëm 200K brenda një ditë, të fusim edhe 200 pashë nën dhe”, i tha Sindi Julit.

Mirëpo ajo nuk e mbylli me kaq. Më pas Sindi vijoi me Mevlanin, Rinianin dhe Arjan Konomi ku ky i fundit i bëri thirrje Muratit që të kërkojë në vajzë të mirë, sepse ai nuk meriton dikë si Sindi.

LEXO EDHE:  FOTOT-Nuk do ta njihni më/ A e mbani mend Tea Trifonin kur u bë pjesë e Përputhen?

Opinonisti u shpreh se Sindi ka çekuilibër nervor dhe se para të futej në emision duhej të kishte bërë një vizitë tek psikologu.

Mbi këtë ngjarje ka komentuar edhe ish-konkurenti, Fation Kuqari I cili ka publikuar në InstaStory një foto të Sindit , fytyrën e së cilës e ka mbuluar me një ‘emoji’ që tregon irritim.

“E theva telefonin tashmë”, shkruan Fatjoni.

Ndërkohë, pas pak minutash ai ka publikur të njëjtën foto, kësaj rradhe me një ‘emoji’ duke vjedhur vrerë krahas së cilës ka shkruar:

“Abiiii mos bjer në grackën e kësaj se more fund…”, duke ju drejtur kështu Muratit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Pusho se ta solla A****”/ ‘Plas’ sherri mes Arjolës dhe Arditit

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Dy konkurrentët e Big Brother, Arjola dhe Arditi, e kanë nisur ditën e sotme me sqarimin  e një batute, me të cilën Arditi iu drejtua Arjolës, mbrëmjen e djeshme.

Në bisedë e sipër, Arditi i përmendi Arjolës emrin e një mikeshe të përbashkët që ata kanë jashtë shtëpisë duke ju drejtuar me fjalët “pusho se ta solla A****”.

Kjo duket se e ka ofenduar Arjolën, e cila sapo u zgjua në mëngjes vendosi që t’i bënte të qartë Arditit se nuk ka frikë nga askush.

LEXO EDHE:  FOTOT-Lozonjaria e Përputhen që sjell meshkujt vërdallë

LEXO EDHE:  “As ti nuk e beson këtë që thua”/ Antonela i heq vijën Mevlanit, ndjekësit i vihen kundër‘’Nëse e dua kaq shumë atë njeri dmth që e respektoj por jo që e kam frikë. Ishte shumë e shëmtuar ajo që më the”, tha Arjola.

Nga ana tjetër këngëtari tentoi të thoshte se e gjitha ishte për humor dhe se nuk kishte asnjë qëllim të tillë për të ofenduar dikë.

Aktorja duket se nuk u bind nga fjalët e tij, duke i thënë, “je 100 vite më i vogël se unë, e kuptoj shumë mirë se si e the”, tha ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Granit Cana është kthyer në një nga perosnazhet më të komentuara të Big Brother Vip.

Situata e tij me Fifin po diksutohet shumë si brenda nga banorët në shtëpinë e Big Brother po ashtu edhe jashtë nga ndjekësit.

Në fakt të shumtë janë ata që mednpojnë se Graniti po bën një lojë për të qëndruar sa më gjatë në Big Brother Vip, duke përdorur Fifin.

Nga ana tjetër veprimet e tij trgeojnë se vërtetë ka një pëlqim për këngëtaren pas surprizës me qirinj e petale lulesh në krevat.

LEXO EDHE:  “As ti nuk e beson këtë që thua”/ Antonela i heq vijën Mevlanit, ndjekësit i vihen kundër

LEXO EDHE:  FOTO-Para dhe pas/ Dalin fotot e Mikelës para hyrjes në “Përputhen”Përveç kësaj nuk kanë munguar as skenat e xhelozisë nga ana e Fifit, pas një loje ku zbuloi se Graniti kishte zgjedhur Semin si vajzën joshëse.

Mbrëmjen e kaluar në shoë, Graniti u shpreh se Fifi nuk ka asnjë aryse për tu bërë xheloze.

Ai më pas ka sqaruar Semin për deklaratën e tij, duke u shprehur se fakti që mendon se ajo është joshëse nuk do të thotë se e pëlqen.

Në fund shton se e sheh atë vetëm si shoqe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pse nuk e ‘kap’ Beniadën”/ Donaldi e thotë troç: Nuk më…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj është një nga banorët vip të shtëpisë së Big Brother. Në një bisedë me Fifin dhe Grantitin, aktori ka folur për raportin e Arditit me Beniadën.

Fifi e provokon duke e pyetur pse nuk ngacmohet me Beniadën, Donaldi është përgjigjur duke thënë se nuk ka ndjenja për të dhe nuk e pëlqen.

LEXO EDHE:  FOTOT-Lozonjaria e Përputhen që sjell meshkujt vërdallë

LEXO EDHE:  Sherr në qendrën e votimit/ Plagoset një person në ÇorovodëNuk e kam qejf, nuk kam ndjenja, nuk e bëj dot”, është shprehur Donaldi. Më pas ai ka ironizuar Arditin dhe Beniadën duke u shprehur:

Beniada mund të jetë e dashuruar me Arditin, mund ta dojë shumë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE