Connect with Us

“Gra në prag të një krize”/ Vijon sherri mes Sindit dhe Arjan Konomit

Showbizz

“Gra në prag të një krize”/ Vijon sherri mes Sindit dhe Arjan Konomit

Publikuar

-

Pak ditë më parë mes konkurrentes së Përputhen Sindi Loci dhe opinionistit Arjan Konomi ka patur një debat shumë të ashpër për sjelljen e saj ndaj konkurrentëve të tjerë. Arjani tha se Sindi është njeri fals, pa ndjenja dhe ka çekuilibër nervor. Sipas Konomit ai që do të zgjedhë Sindin do të jetë një fatkeq.

Debati nuk ka përfunduar në emision,  por ka vijuar dhe në rrjetet sociale.

Në rrjetin e social, Arjani ka shkruar: “Ju këshilloj të shihni një super film: “Gra në prag të një krize nervore”. Nga regjisori Pedro Almodovar (çmim Oscar)”, ka shkruar ai.

LEXO EDHE:  “Duhet të më kërkojë falje”/ Leonora Jakupi tregon se nuk flet me Nora Istrefin

Ndërkohë, si përgjigje ndaj këtij thumbi, Sindi ka publikuar një video me këngën “Nallane” të Flori Mumajesit.

Sa keq u bone dhe sa shpejt e nxorre ftyrën taneee, gjakun tënd të kuq të zi e bannne, pse të djeg për mu kaq shumë se di, po kush je ti.A thu ça bone, kur u bone ti me dhon leksione më mirë ruje nerin e shpis tone, mos u merr me mu jo“, janë disa vargje të këngës./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushime në Maldive”/ Rezarta Shkurta përfundon në spital

Publikuar

-

Nga

“Pushime në Maldive”/ Rezarta Shkurta përfundon në spital

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se ndodhet në spital. Me shaka ajo shkruan se ndodhe me pushime në Maldive. Nuk dihet ende se çfarë problemesh shëndetësore ka Rezarta.

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë një nga çiftet më të njohura dhe të komentuara të showbizit. Ata janë prindër të një vajze që quhet Hera./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Publikuar

-

Nga

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Para disa ditësh Ledjana njofton se nuk do të jetë më pjesë e Përputhen dhe u shpreh se largimi i saj nuk ka të bëjë me Mevlanin. “Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam gënjyer gjithë këto kohe. Jam akuzuar 2 here ne atë program për martese te rreme pa asnjë prove, ndaj kjo është nje pabesi qe me është bere. Po ju them vetëm dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thotë kam bomba për Ledjanën, betohem ne Zot se sot është dhe dite e shenjte se ka për ta paguar shtrenjte”, shkroi Ledjana në një posim.

LEXO EDHE:  “Duhet të më kërkojë falje”/ Leonora Jakupi tregon se nuk flet me Nora Istrefin

LEXO EDHE:  E nxehtë dhe shpërthyese/ Fotot më të zjarrta të modeles ruse që po “pushton” Instagramin

Pas kësaj deklarate Mevlani u shpreh se ndihet i zhgënjyer nga ajo dhe sipas tij një person që të thotë ‘të dua’ nuk mund të heqë dorë aq shpejt.

Opinionisti Arjan Konomi ka publikuar një video me të dy protagonistët duke treguar se ata janë bashkë dhe janë shumë mirë me njëri-tjetrin. Ledjana shfaqet e ulur mbi prehrin e Mevlanit, teksa e përkëdhel nga fytyra.

“Gjatë gjithë kësaj kohe në 9 muaj në Për’puthen shumë njerëz më kanë plasur shpirtin. Ama për dy veta ka plasur dhe zemra. Do thoni ju kush janë, ja shikojini pak aman, mavria është”, shprehet Arjani në video./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Princi dhe Blerimi ‘luftë’ për Antonelën/ Juli: Fiton gjithmonë i treti

Publikuar

-

Nga

Princi dhe Blerimi ‘luftë’ për Antonelës/ Juli: Fiton gjithmonë i treti

Princi dhe Blerimi kanë shprehur pëlqimin për Antonlën. Ditën e sotme Blerimi e ka vënë me shpatulla pas murit princit duke i thënë se nëse ai e dashuron konkurenten ai mund të hiqte dorë.

Princi u përgjigj se për të fjala dashuri është shumë e madhe. Gjatë debatit prezantuesja Bora Zemani u shpreh se duhet të presim se cili prej tyre do ta fitojë dashurinë e saj, Juli bën komentin epik.  Ai ka kujtuar fjalën popullore  dhe shprehet se gjithmonë fiton i treti./CNA.al

LEXO TE PLOTE