Connect with Us

Bjondina nxeh rrjetin me trupin “bombë”/ Njihuni me modelen më të bukur që keni parë ndonjëherë

Showbizz

Bjondina nxeh rrjetin me trupin “bombë”/ Njihuni me modelen më të bukur që keni parë ndonjëherë

Publikuar

-

Bjondina nxeh rrjetin me trupin “bombë”/ Njihuni me modelen më të bukur që keni parë ndonjëherë

Bjondina Carmen Ramona Bier është një nga modelet e fitnesit më të bukura. Ajo ka një trup që do ta ëndërronin të gjitha vajzat. Barku i saj me muskuj, këmbët e saj të tonifikuar kanë tërhequr shuëm ndjekës në rrjetet sociale.

Carmen dhuron shumë poza sensuale dhe në asnjë moment nuk nguron të tregojë dhe linjat e saj. Prej kohësh modelja merret me palestër dhe kujdeset për zgjedhjen e ushqimit.

LEXO EDHE:  Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të nxehta të Abigail Ratchford

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të nxehta të Abigail Ratchford

LEXO EDHE:  FOTOT-Qielli me ngjyra/ Pamje mahnitëse të “Dritave të Veriut”

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Nxeh Instagramin me pozat provokuese/ Fotot më të zjarrta të Joselyn Cano

LEXO EDHE:  FOTOT-10 “bombat” shqiptare/ Këto janë bukuroshet që po marrosin meshkujt

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE