Connect with Us

Tea dhe Bearti i japin fund lidhjes?/ Detaji që ngriti dyshimet

Showbizz

Tea dhe Bearti i japin fund lidhjes?/ Detaji që ngriti dyshimet

Publikuar

-

Tea dhe Berati janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Dyshja janë në qendër të vëmendjes për shkak të gjithë atyre që ndodhën pas daljes nga emisioni. Ata konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë duke publikuar foto ku shfaqeshin duke u puthur.

Por së fundi po dyshohet se Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Detaji që ka ngritur dyshimet ka qenë pikërisht fakti se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Mohuan lidhjen e dashurisë/ Dalin fotot e reperit me Miss Kosovën

Nuk e dimë se çfarë mund të ketë ndodhur mes dyshes por disa ditë më parë ata kanë përcjellë disa mesazhe ku vërtetojnë edhe më tej dyshimet. Gjithashtu ajo ka hequr të gjitha foto me Beartin në Instagramin e saj/ CNA.al

Pas konfirmimit të lidhjes me Beartin/ Tea bën veprimin e radhës që befasoi ndjekësit
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lindita i nxjerr të “palarat” Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Publikuar

-

Nga

Lindita i nxjerr të "palarat" Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Lindita, konkurrente e Përputhen 40+ ka bërë deklaratën e fortë në episiodin e djeshëm të emisionit.

Pasi Çimi u deklarua për Stelën, Lindita zbuloi se po atë ditë, Çimi e ka marrë në telefon. Ndër të tjera ajo e zbuluar se kur kishte takimin me Luanin, Çimi i ka thënë se do të deklarohet për të pasi nuk e pëlqente më Stelën.

LEXO EDHE:  “Nuk e lë të ikë!” Renato Mekolli i propozon i ulur në gjunjë ish-konkurrentes
LEXO EDHE:  Andi dhe Melisa pranuan lidhjen/ Tea mesazh dyshes

“Mua nuk më pëlqen Stela dhe do të deklarohem për ty, tregon Lindita.

Kjo ka shkaktuar shumë reagime dhe debate në emision./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Jasmina/ Pozon gjysmë e zhveshur

Publikuar

-

Nga

Jasmina Kadiru është një nga vajzat që tërhoqi më së shumti vëmendjen e publikut me hyrjen e saj në Përputhen dhe me pamjen e saj.

Pas daljes nga emisioni Jasmina është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video tejet provokuese.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen ka realziuar një tatuazh në shpinë dhe nuk nguron ta tregojë në çdo rast.

LEXO EDHE:  “Më ke gënjyer sy më sy”/ Shqipja nuk përmbahet ndaj Teas: Çfarë nuk ke thënë për mua

LEXO EDHE:  “Nuk e lë të ikë!” Renato Mekolli i propozon i ulur në gjunjë ish-konkurrentes

Jasmina ka publikur dy foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur e kthyer me kurriz duke treguar tatuazhin gjigant në shpinë. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Keisi Medini tregon trupin/ “Marros” fansat

Publikuar

-

Nga

Modelja Keisi Medini është një nga vajzta më seksi të Instagramit.

Bukuroshja shpesh herë provokon teksa publikon foto ku shfaqet me bikini.

Së fundi ajo tregon linjat e saj shpërthyese teksa pzoon me bikini minimaliste të zeza. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të vërshojë me komentet komplimentuese./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini)

LEXO TE PLOTE