Connect with Us

“Bisha” me vlerë 100 mijë euro/ Ermal Fejzullahu i bën vetes dhuratën superluksoze

Showbizz

“Bisha” me vlerë 100 mijë euro/ Ermal Fejzullahu i bën vetes dhuratën superluksoze

Publikuar

-

"Bisha" me vlerë 100 mijë euro/ Ermal Fejzullahu i bën vetes dhuratën superluksoze

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, ka treguar herë pas here se bën një jetë mjaft luksoze. Ai  ka zbuluar se i ka bërë vetes dhuratë një makinë tepër luksoze. Fejzullahu ka publikuar foto të një makine “BMW X5”, të modelit të fundit.

Krah  fotove të saj këngëtari shkruan :“Përshëndeteni bishën time të re”. Kjo makinë thuhet  se kap vlerën e 100 mijë eurove, duke qënë se është një nga modelet e fundit që është hedhur në treg.

Ai është një ndër këngëtarët shqiptarë më të kërkuar e njëkohësisht më të paguar. Si pasojë Ermali ka arritur shumë gjatë karrierës së tij artistike. Edhe pse ende në kohë pandemie dhe këngëtarët janë pushim, pasi nuk lejohen festivalet dhe koncertet, duket se Fejzullahu nuk e ka ndjerë shumë këtë gjë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Publikuar

-

Nga

Brooks Nader është një modele e famshme, e cila është bërë e njohur për shkak të linjave trupore shumë të tonifikuara.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të magjepsur pas linjave të saj trupore.

Në çdo postim në instagram apo në rrjetet e tjera sociale, bukuroshja i lë të gjithë fansat me gojë hapur me pozat e saj seksi me bikini.

LEXO EDHE:  Çifti i famshëm hap arkivat! Ja si dukeshin ata 10 vite më parë

LEXO EDHE:  Gjykata e la në burg/ Fjolla Morina “arratiset” sërish, poston foton dhe i konfuzon të gjithë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Meksikania që do t’iu lërë pa mend me pozat e saj/ Fotot më sensuale të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Daniela De Jesus Cosio është një modele nga Meksika. Bukuroshja është bërë shumë e njohur falë linjave të saj perfekte.

Meksikania reklamon veshje të markave të ndryshme të njohura, duke i ngjitur shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut.

Pozat e saj mahnitëse tërheqin vëmendjen e shumë ndjekësve të cilët me komentet e tyre e komplimentojnë pafund në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Para pak muajsh u bë nënë/ Modelja shqiptare tregon format perfekte

LEXO EDHE:  Ja çfarë zbulon fotografia e profilit për ty

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi marton motrën/ Dalin pamjet nga ceremonia

Publikuar

-

Nga

Ilda Abazi, motra e ish misit Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me partnerin e saj Kenan Sipahi.

Ish misi ka publikuar disa pamje nga ceremonia e madhe e cila është mbajtur në Ciragan Palace Kempinski, në Stamboll.

Ilda shafqet shumë elegante me fustanin e sja të nusërisë ndërsa Almeda ka urua të motrën dhe bashkëshortin e saj.

LEXO EDHE:  Çifti i famshëm hap arkivat! Ja si dukeshin ata 10 vite më parë

LEXO EDHE:  Kjo po që ishte WOW! Jason Derulo i uron ditëlindjen këngëtares shqiptare

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi Almeda krah videove./ CNA.al

LEXO TE PLOTE