Connect with Us

Vogëlushja erdhi/Eliona Pitarka bëhet nënë për herë të parë

Showbizz

Vogëlushja erdhi/Eliona Pitarka bëhet nënë për herë të parë

Publikuar

-

Aktorja Eliona Pitarka vetëm pak minuta më parë ka treguar në rrjetin e saj social që jeta e saj ka ndryshuar përgjithmonë.

“Pupushja” erdhi në jetë, dhe Eliona ndihet në qiellin e shtatë. Ajo ka publikuar një foto në InstaStory të asaj dhe bebit të shtrirë, por duke mos e treguar portretin e vogëlushes.

Eliona ka treguar më herët, se bashkëshorti i saj nuk ka lidhje me televizionin dhe se nuk e ka fare qejf. Kjo është dhe arsyeja se përse ai nuk është shfaqur në publik.

LEXO EDHE:  "Toka është e sheshtë"/ Teoritë që mbrohen ende nga shumë njerëz

Sëbashku ata janë në një lidhje prej tre vitesh e gjysëm , e ndërsa sot presin në shtëpi një mrekulli të tretë.
Ende nuk dihet se çfarë emri i kanë vendosur bebushit, por presim ta zbulojmë në ditët në vazhdim./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Publikuar

-

Nga

Forma shpërthyese dhe poza seksi/ Kjo është “bomba” e Playboy

Becky Hudson është një nga bombat e Playboy. Bukuroshja me sytë blu çmend meshkujt teksa dhuron poza shumë seksi.

Becky ka një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku publikon foto shumë të nxehta.

Ajo nuk lë rast pa ekspozuar format e saj shpërthyese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela zbulon sekretin/ “Së shpejti do të dalë…”

Publikuar

-

Nga

Atdheu zgjodhi Sarën/ Antonela e lumtur në shoqërinë e ish konkurrentit

Antonela Berisha është një nga konkurentet e Përputhen shumë të komentuara. Në programin e sotëm Antonela bëri me dije se së shpejti do të nxjerrë një këngë të sajën. Sipas saj, pjesë e klipit të saj do të jetë Arsimi.

Kjo ka qenë edhe një nga arsyet që Atdheu ish konkurent i përputhen është mërzitur më të dhe nuk vazhduan me takime.

“Unë mendoj që Atdheu është mërzitur me mua se nuk e mora unë pjesë të videoklipit tim. Së shpejti unë do të publikoj një këngë timen dhe pjesë e këtij klipi do të jetë Arsimi”, u shpreh Antonela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

 “Nuk e shoh veten të martuar me shqiptar”/ Ola bën deklaratën e fortë

Publikuar

-

Nga

Konkurentja e Përputhen Ola Zenelaj ditën e sotme ka zhvilluar takimin e radhës me Çimin. Sot dyshja kishte zgjedhur ta zhvilonin takimin e tyre larg zhurmës në një kala.

I pyetur nga Çimi se s aka zgjatur lidhja e saj më e gjatë Ola tha se ka qenë 3 vjet.

Gjithashtu konkurentja deklaroi se nuk e sheh veten të martuar me një djalë shqiptar.

LEXO EDHE:  Skandali i Teas mbërrin deri tek Sadna/ Ja çfarë shkruan aktorja

LEXO EDHE:  Motra e saj u infektua me Covid-19/ Aktorja e famshme jep lajmin e mirë

“Më pëlqejnë djemtë që janë rritur jahstë, kanë një mentalitet tjetër. Djemtë e Shqipërisë janë të egër dhe jam zhgënjyer nga ata. Unë kam qenë e lidhur me djem që më shumë se gjysëm e jetës e kaë kaluar jashtë dhe kanë marrë mentalitetit e vendit ku janë rritur”, është shprehur Ola./ CNA.al

LEXO TE PLOTE