Connect with Us

Fjolla Morina konfuzon fansat/ Pozon me rroba banjo por nuk shohim barkun e rrumbullakosur

Showbizz

Fjolla Morina konfuzon fansat/ Pozon me rroba banjo por nuk shohim barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

Fjolla Morina konfuzon fansat/ Pozon me rroba banjo por nuk shohim barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja Fjolla Morina ka bërë konfuzë të gjithë ndjekësit me fotot e fundit nga Maldives.

Ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me rroba banjo duke treguar linjat e saj. Por ajo që ka tërhequr vëmendjen është se barku i saj i rrumbullakosur nuk duket fare.

Pak ditë më parë ajo publikoi disa video ku shihej qartë barku i saj i rrumbullakosur duke i bërë të gjithë të mendojnë se është në pritje të ëmbël.

 

Kujtojmë se nga lidhjet e saj të mëparëshme Fjolla Morina ka dy vajza. Ajo pak ditë më parë kurorezoi dashurinë e saj me Fisnik Sylën  në Maldives ku realiozi dhe dasmën.

LEXO EDHE:  Poza seksi dhe linja perfekte/ Fotot më të nxehta të bjondinës amerikane

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Gjtihashtu kujtojmë se Fjolla Morina është në kërkim nga policia pasi u arratis nga banesa në Kukës ku ndodhej nën arrest.

Gjykata e Kukësit e ka dënuar atë me burg, pasi u kap nga policia në pikën kufitare në Morinë, ku në makinën e saj u gjetën armë dhe fishekë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  Poza seksi dhe linja perfekte/ Fotot më të nxehta të bjondinës amerikane
LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja që çmend meshkujt me trupin perfekt dhe sytë e bukur

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Doli me bikini përballë zyrës së Ramës/ Gazetarja tregon çfarë i thanë familjarët

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja që çmend meshkujt me trupin perfekt dhe sytë e bukur

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE