Connect with Us

E akuzoi se ishte e lidhur jashtë emisionit/ Lediana i përgjigjet Erit pas deklaratës së fortë

Showbizz

E akuzoi se ishte e lidhur jashtë emisionit/ Lediana i përgjigjet Erit pas deklaratës së fortë

Publikuar

-

E akuzoi se ishte e lidhur jashtë emisionit/ Lediana i përgjigjet Erit pas deklaratës së fortë

Eri Aga, pak ditë më parë, deklaroi në një emision se Lediana është e lidhur jashtë emisionit dhe se partneri i saj ndodhet jashtë shtetit. Gjithashtu ai u shpreh se kur kishte dalë në takim me Ledianën e kishte pyetur nëse ndjente diçka për Mevlanin dhe ajo ishte përgjigjur që jo duke u betuar edhe në familjen e saj.

Por pas gjithë këtyre deklaratave të Erit, Lediana ka reaguar duke shkruar në Instastory. A janë të vërteta deklaratat e Erit?”, e pyeti një ndjekës.

Më keni pyetur shumë në lidhje me këtë çështje ndaj do iu përgjigjem që të hiqni çdo dyshim që keni. Për Erin ruaj një respekt të veçantë, madje e kam shprehur dhe në studio që nuk kam qenë dakort me largimin e tij. Ajo çfarë më bëri më tepër përshtypje nuk ishte fakti që tha unë s’kam ndjenja për Mevlanin (fundja askush nuk është në zemrën time për të parë se çfarë ndiej unë), por bindja e tij që unë kam një lidhje jashtë. Mendoj se është më e rëndësishme që të fokusoheni tek vetja  dhe përditshmëria juaj sesa të thoni diçka sa për tu bërë lajm”, shkroi Ledjana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Pushime në Maldive”/ Rezarta Shkurta përfundon në spital

Publikuar

-

Nga

“Pushime në Maldive”/ Rezarta Shkurta përfundon në spital

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se ndodhet në spital. Me shaka ajo shkruan se ndodhe me pushime në Maldive. Nuk dihet ende se çfarë problemesh shëndetësore ka Rezarta.

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë një nga çiftet më të njohura dhe të komentuara të showbizit. Ata janë prindër të një vajze që quhet Hera./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Publikuar

-

Nga

Janë bashkë apo jo?/ Arjan Konomi zbulon të vërtetën e marrëdhënies së Ledjanës dhe Mevlanit

Para disa ditësh Ledjana njofton se nuk do të jetë më pjesë e Përputhen dhe u shpreh se largimi i saj nuk ka të bëjë me Mevlanin. “Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam gënjyer gjithë këto kohe. Jam akuzuar 2 here ne atë program për martese te rreme pa asnjë prove, ndaj kjo është nje pabesi qe me është bere. Po ju them vetëm dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thotë kam bomba për Ledjanën, betohem ne Zot se sot është dhe dite e shenjte se ka për ta paguar shtrenjte”, shkroi Ledjana në një posim.

LEXO EDHE:  Reagimi i ashpër i gazetares Sonila Meço/ Kush po e ndez zjarrin mes shqiptarëve

LEXO EDHE:  Protesta e banorëve të Astirit/ Meta apel institucioneve shtetërore

Pas kësaj deklarate Mevlani u shpreh se ndihet i zhgënjyer nga ajo dhe sipas tij një person që të thotë ‘të dua’ nuk mund të heqë dorë aq shpejt.

Opinionisti Arjan Konomi ka publikuar një video me të dy protagonistët duke treguar se ata janë bashkë dhe janë shumë mirë me njëri-tjetrin. Ledjana shfaqet e ulur mbi prehrin e Mevlanit, teksa e përkëdhel nga fytyra.

“Gjatë gjithë kësaj kohe në 9 muaj në Për’puthen shumë njerëz më kanë plasur shpirtin. Ama për dy veta ka plasur dhe zemra. Do thoni ju kush janë, ja shikojini pak aman, mavria është”, shprehet Arjani në video./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Princi dhe Blerimi ‘luftë’ për Antonelën/ Juli: Fiton gjithmonë i treti

Publikuar

-

Nga

Princi dhe Blerimi ‘luftë’ për Antonelës/ Juli: Fiton gjithmonë i treti

Princi dhe Blerimi kanë shprehur pëlqimin për Antonlën. Ditën e sotme Blerimi e ka vënë me shpatulla pas murit princit duke i thënë se nëse ai e dashuron konkurenten ai mund të hiqte dorë.

Princi u përgjigj se për të fjala dashuri është shumë e madhe. Gjatë debatit prezantuesja Bora Zemani u shpreh se duhet të presim se cili prej tyre do ta fitojë dashurinë e saj, Juli bën komentin epik.  Ai ka kujtuar fjalën popullore  dhe shprehet se gjithmonë fiton i treti./CNA.al

LEXO TE PLOTE