Connect with Us

Marina i lë shenjën me buzëkuq në faqe/ Djali me sindromën Down: Ma fshij se bëhet xheloze e dashura

Showbizz

Marina i lë shenjën me buzëkuq në faqe/ Djali me sindromën Down: Ma fshij se bëhet xheloze e dashura

Publikuar

-

Marina i lë shenjën me buzëkuq në faqe/ Djali me sindromën Down: Ma fshij se bëhet xheloze e dashura

Sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, babai i një djali 11 vjeçar me Sindromën Down ka rrëfyer se të birit i pëlqen shumë moderatorja Marina Vjollca.

Për këtë arsye moderatorja Marina Vjollca është shfaqur në studio për të surprizuar Vilsonin, djalin 11 vjeçar.

Teksa ai e ka parë nga ekrani është gëzuar jashtë mase dhe ka vrapuar drejt saj. Moderatorja e ka përqafuar dhe puthur në faqe duke i lënë shenjën e buzëkuqit.

LEXO EDHE:  “Akt kriminal”/ Basha reagon për audiopërgjimin e Artan Lames

Vilsoni i ka kërkuar ta fshijë buzëkuqin pasi i bëhet xheloze e dashura.Kjo ka shkaktuar shumë të qeshura në studio. Në mbyllje Marina dhe Vilsoni bënë një prezantim të shkurtër bashkë dhe kjo e ka gëzuar jashtë mase djalin.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Rock the Dictator”/ Renis Gjoka zbulon detajet e koncertit të tij

Publikuar

-

Nga

“Rock the Dictator”/ Renis Gjoka zbulon detajet e koncertit të tij

Renis Gjoka realizon koncertin e tij, të konceptuar krejtësisht ndryshe nga heret e tjera të titulluar “Rock the dictator”. Këngëtari i njohur ka vendosur që ta realizojë brenda ambienteve të viles së ish diktatorit Enver Hoxhës dhe kjo aspak rastësisht.

I ftuar në emisionin Soiree në ABC, Renisi ka sqaruar se pse ka vendosur pikërisht në atë ambient për të mbajtur koncertin e tij.

Këngëtari tregoi se dëshiron të performojë zhanrin e ndaluar nga ai sistem, pikërisht nën çatinë e diktatorit.

“Ky ka qenë një projekt që e kam patur prej kohësh në mendje. Fillova ta mendoja seriozisht në fillim të dhjetorit dhe për këtë publikisht gjej rastin që të falenderoj Eugent Bushpepën dhe Eg Laknorin. Ne të tre kemi qenë në një tavolinë bashkë dhe Gentin e falenderoj që më dha shtysën.

LEXO EDHE:  Pandeli Mjako ‘plas bombën’/ “Bravo i qoftë shkollës që vuri atë këngë”

LEXO EDHE:  Dhuna ndaj studentëve/ Reagon Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Arsimin

Genti në atë kohë po bënte koncertin e tij. Është xhiruar në vilën e Enver Hoxhës, titullohet “Rock the dictator”. Ka një simbolikë patjetër. Pikërisht në ambjentet ku diktatori merrte vendime kundër lirisë së fjalës, kundër muzikës perëndimore, kundër rock-ut në veçanti.

Pikërisht në këto ambjente, në këto mure, nën këtë çati, ne vijmë të gjithë së bashku dhe bëjmë sa më shumë zhurmë në rrymën rock dhe bëjmë në një farë mënyre protestë  dhe çlirojmë vilën më në fund”, ka treguar Renis Gjoka./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes Ledjana publikon videon me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes Ledjana publikon videon me Mevlanin

Ledjana dhe Mevlani janë dy prej personazheve më të dashura për publikun. Këtë e tregojnë dhe videot e fundit që po qarkullojnë në rrjetet sociale.

Disa story të publikuara në rrjet tregojnë se Ledjana dhe Mevlani kanë qenë në të njëjtin vend edhe pse duket se nuk janë takuar me njëri-tjetrin.

Ledjana ka takuar opinionistin Arjan Konomi, me të cilin ndodhej Riniani dhe Mevlani por ky i fundit nuk shfaqet në videon e publikuar në rrjet.

LEXO EDHE:  Fotot-Geti feston ditëlindjen/ Kjo është surpriza e Marinës për të

LEXO EDHE:  'Më jep një shans', moderatorja shqiptare merr mesazhin e sikletshëm në transmetim live

Më pas ish konkurrentja e Përputhen Ledjana ka befasuar të gjithë ndjekësit duke publikuar një video ku shihet Mevlani me fansat që këndojnë këngën e Ledjanës.

Ajo është lumturuar pafund dhe nuk ka rezituar dot pa e publikuar në Instastoryn e saj.

Si duket akulli ka filluar të thyhet dhe ndoshta dyshja mund t’iu plotësojë dëshirën fansave duke u pajtuar./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ola Zenelaj/ Nxjerr format me bikini

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentja e Përputhen, Ola Zenelaj është kthyer në qendër të vëmendjes në mediat rozë falë pozave tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi Ola shfaqet shumë seksi teksa tregon linjat e saj perfekte e veshur me bikini.

Kujtojme se Ola është komentuar pafund për lidhjen e saj me Mratin dhe faktin se dyshja nuk publikojnë asnjë foto së bashku.

LEXO EDHE:  Poza seksi nga shkëmbi/ Hygerta Sako ndez Instagramin

LEXO EDHE:  Poza seksi nga shkëmbi/ Hygerta Sako ndez Instagramin

Ata dolën çift nga programi por pas daljes nuk i kemi parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit. Për këtë nuk ka dhënë asnjë sqarim, as Ola as Murati por janë fansat e tyre që aludojnë se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE