Connect with Us

Horoskopi i ditës, 20 mars 2021

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 20 mars 2021

Publikuar

-

Horoskopi i ditës, 30 Qershor 2021

Dashi

Jeni i talentuar në mënyra që as vetë nuk i dini. Sot mund ta zbuloni një dhunti të veçantë në mënyrë të papritur.

Sa i përket aspektit sentimental, ajo paraqitet në formë pozitive.

Demi
Një udhëtim në një muze ose galeri mund t’ju sjellë disa njohuri interesante. Një marrëdhënie e re paraqitet në sfond për personat që nuk janë në një lidhje. Përpiquni të kaloni më shumë kohë në një projekt financiar.

Binjakët
Një telefonatë nga një mik i largët mund të ndërpresë një projekt financiar. Përpiquni të tregoheni më i fokusuar te çështjet e parave. Sa i përket aspektit sentimental, jo gjithçka do të shkojë sipas planit.

Gaforrja
Nëse keni dashur të përfshiheni në një lloj projekti vullnetar, sot mund ta realizoni duke mbështetur një kauzë të denjë. Pavarësisht nëse është një bamirësi mjedisore, ju e kuptoni që të punosh për të përmirësuar planetin është një element i rëndësishëm që ka munguar në jetën tënde.

Luani
Karriera juaj është gati të marrë një kthesë për mirë. Mundësi të reja profesionale mund të vijnë në rrugën tuaj sot. Jini të gatshëm për çdo ftesë ose ofertë. Përparimi juaj nuk mund të vijë në mënyrën më tradicionale, prandaj duhet t’i kushtoni vëmendje të madhe.

Virgjëresha
Kjo ditë parashikohet të jetë shumë e ngarkuar për ju në aspektin profesional. Nëse nuk tregoni aftësi organizative, mund të përballeni me probleme. Në raport me partnerin duhet të tregoni më shumë kujdes sa i përket tonit.

Peshorja
Çështjet e së kaluarës mund të sjellin shumë nostalgji për ju. Përpiquni të fokusoheni tek e tashmja dhe të përmirësoni ato gjëra që kanë nevojë për vëmendjen tuaj. Me paratë do të keni një raport jo shumë të mirë sot.

LEXO EDHE:  Horoskopi, e enjte, 15 Gusht 2019

Akrepi
Romanca do të jetë në ajër, duke ju filtruar me një dritë rozë. Ju jeni dashuruar me botën sot, dhe jeni veçanërisht e dashuruar me partnerin tuaj. Nëse nuk keni tashmë një partner, mund ta takoni atë sot. Sigurohuni që të dukeni sa më mirë gjatë gjithë ditës.

Shigjetari
Të gjitha llojet e ndryshimeve të mrekullueshme janë në ajër në shtëpi dhe në punë. Në frontin personal, një person ka të ngjarë të hyjë në jetën tuaj dhe ta ndryshojë atë për mirë. Shijojeni këtë energji të mbarë qiellore.

Bricjapi
Ju keni punuar shumë dhe meritoni një shpërblim. Nëse nuk mund të merrni pushim tani, të paktën kontaktoni një agjent udhëtimesh ose bëni disa hulumtime në internet. Edhe pse e dini që nuk mund të udhëtoni tek ata tani, ju e dini që do të arrini atje së shpejti.

Ujori
Sot, ka të ngjarë të ndërmerrni disa projekte në dukje urgjente. Mund të ndodhë që disa blerje të vogla janë gjithçka që nevojitet. Do të jeni të rraskapitur, por të kënaqur deri në fund të ditës. Me partnerin do të kaloni momente intensive.

Peshqit
Sot do të kaloni një ditë pozitive pranë familjes. Edhe pse mund të jetë pak e zhurmshme, ju tashmë jeni mësuar me këtë ritëm. Me partnerin do të ndani momente shumë interesante dhe me surpriza./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Horoskopi

Nuk do të mund t’u shpëtoni dot zemërimit të tyre/ Tre shenjat më hakmarrëse të horoskopit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Binjakët

Gratë e Binjakëve nuk kalojnë pa zhurmë, veccanërisht nëse problemi vjen nga një lidhje dashurie. Nëse personi në krah i thyen zemrën, edhe pse do të largohet, do të shohë hakmarrje kudo, derisa t’i ketë paguar në ccdo qindarkë vuajtjet e saj. Duket dramatike, por është e vërtetë, e duan hakmarrjen dhe e ndajnë me të gjithë motivin e veprimeve të tyre.

Akrepi



Gratë e Akrepit mund të jenë më keq se Binjakët. Duke qenë se janë shenja të ujit, u pëlqen t’i përkeqësojnë gjërat. ‘Mizoria’ e tyre ka tendencë të përkeqësohet, sidomos nëse ndihen të tradhtuar nga njerëzit që kanë pranë dhe pasi kanë mbaruar planin e tyre të zi të hakmarrjes, zakonisht largohen pa lajmëruar askënd.

LEXO EDHE:  Horoskopi e enjte 15 shtator

LEXO EDHE:  Nuk ka rrugë të mesme/ Këto shenja horoskopi, ose i do, ose i urren

Bricjapi

Gratë Bricjap shtiren gjatë procesit të hakmarrjes, që zakonisht është i ngadaltë dhe i i durueshëm. Ata presin sa të zbulojnë dobësitë e tyre dhe pikërisht aty i godasin. Janë shumë kalkulativë dhe sapo përmbushin projektin e tyre dashakeqës, tentojnë të zhduken sikur asgjë ska ndodhur, edhe pse duken si psikopatë ndonjëherë. Megjithatë, pendohen dhe përpiqen t’i rikuperojnë ato që kanë humbur./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

3 shenjat më punëtore të horoskopit/ Zbuloni nëse edhe ju bëni pjesë

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i financave/ Çfarë ka rezervuar java e ardhshme për të gjitha shenjat?
  1. Demi

Demi mund të jetë pak kokëfortë nga natyra, por njerëzit Dem përgjithësisht janë të kënaqur vetëm kur ndiejnë një ndjenjë arritjeje në çfarëdo që bëjnë. Prandaj, ata nuk e kanë problem që të gdhihen zgjuar për të punuar më shumë se të tjerët.

  1. Bricjapi

Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të zodiakut janë njerëz të punës me kohë të madhe. Bricjapët në përgjithësi bëjnë punonjës të vetë-motivuar dhe ambiciozë. Jo vetëm kjo, durimi dhe këmbëngulja janë tiparet e tyre të veçanta. Sapo të vendosin një qëllim për veten e tyre, ata nuk e kanë problem që të punojnë ditë e ditë për ta arritur atë.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 9 shkurt 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi e enjte 15 shtator



  1. Ujori

Sapo Ujorët të angazhohen për diçka që u pëlqen të bëjnë, ata e zhvendosin tërë vëmendjen dhe energjinë e tyre në përfundimin e asaj detyre në përsosmëri. Ata janë ëndërrimtarë dhe ndonjëherë i drejtojnë sytë drejt qëllimeve të parealizueshme. Ata në përgjithësi janë të zellshëm, punëtorë dhe nuk heqin dorë nga qëllimet e tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 21 tetor 2021

Publikuar

-

Nga

cna horoskopi

Dashi

Shfaqni guxim dhe forcë përballë çdo fatkeqësie që mund të përballeni. Një qëndrim optimist, pozitiv do t’ju lejojë të arrini sukses. Edhe pse askujt nuk i pëlqen të japë hua, ka gjasa që sot të duhet ta bëni një gjë të tillë. Teksa vazhdoni rutinën tuaj të zakonshme, mund të hasni dikë nga e kaluara juaj me të cilin keni pasur dallime.

Demi

Kjo do të jetë një ditë e dobishme për të bërë gjëra që përmirësojnë shëndetin tuaj. Talentet tuaja krijuese do të jenë shumë fitimprurëse nëse përdoren në mënyrë të duhur. Kjo do të jetë një ditë e mirë për t’i dhënë pak nga koha juaj tjerëve. Do të jetë një ditë e mahnitshme në jetën tuaj në çift.

Binjakët

Nëse nuk keni qenë mirë, ka shanse që të shëroheni nga sëmundja juaj. Do të keni pasoja negative në drejtime të ndryshme nëse përpiqeni të kujdeseni për kërkesat e të gjithëve. Çrregullimet emocionale mund t’ju shqetësojnë.

Gaforrja

Ka gjasa të përfshiheni në një formë të aktivitetit në natyrë që do t’ju ndihmojë të përmirësoni aftësinë tuaj fizike. Sot mund të debatoni me partnerin/partneren tuaj për çështje të lidhura me paratë. Sidoqoftë, do të rregulloni gjithçka me qetësinë suaj.

Luani

Do të jeni mirë me shëndet. Personat e kësaj shenje që kanë interesa biznesi jashtë shtetit ka gjasa të përfitojnë financiarisht sot. Disa persona pranë jush do të përpiqen të përfitojnë padrejtësisht nga sjellja juaj shumë bujare.
Virgjëresha

Kjo do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe hequr dorë nga zakonet e varësisë. Këshillat nga prind mund të jenë të dobishme në vendin e punës. Miqtë dhe të afërmit do t’ju zgjasin dorën në një moment të vështirë. Jeta juaj e dashurisë do të jetë plot emocione sot.



Peshorja

Një udhëtim i papritur mund të rezultojë rraskapitës. Një masazh do të jetë relaksues dhe do t’ju çlirojë nga stresi sot. Nuk do të keni nevojë të shpenzoni paratë tuaja, pasi një i moshuar në shtëpi mund t’ju ndihmojë me financat tuaja. Ndarja e problemeve me anëtarët e familjes tuaj, do të lehtësojë përgjegjësitë tuaja.

LEXO EDHE:  Horoskopi e enjte 15 shtator

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 14 nëntor 2020

Akrepi

Filloni ditën me disa ushtrime fizike. Mos investoni në ndërmarrje të përbashkëta gjatë këtyre ditëve. Dikush mund t’ju bëjë një kompliment të veçantë sot. Ju duhet të mësoni t’i jepni kohë marrëdhënieve dhe njerëzve në jetën tuaj të cilët i vlerësoni më shumë.

Shigjetari

Edhe pse të ardhurat tuaja do të jenë të qëndrueshme sot, një rritje e shpenzimeve do ta bëjë të vështirë për ju të kurseni shumë. Ju mund të krijoni një miqësi të re gjatë ditës së sotme. Ju mund të hasni një anë të ashpër dhe të guximshme të partnerit/partneres suaj sot, e cila mund t’ju bëjë të mos ndiheni mirë.

Bricjapi

Mos i humbni energjitë tuaja duke u grindur pa nevojë me të tjerët. Kujtojini vetes se nuk fitoni asgjë me të vërtetë duke u sjellë në këtë mënyrë. Ka gjasa të keni një forcim të pozicionit tuaj financiar.

Ujori

Programet e fitnesit dhe humbjes në peshë do t’ju ndihmojnë të jeni në formë më të mirë. Shijoni një ditë të qetë me anëtarët e familjes. Sot, do të jeni në gjendje të kaloni më shumë kohë me të dashurin/dashurën tuaj dhe t’i shprehni ndjenjat. Mund të merrni një vendim i rëndësishëm me familjen dhe kjo është koha e duhur për ta bërë këtë.

Peshqit

Do të duhet të zgjidhni një problem që rëndon në mendjen tuaj. Mos u dorëzoni ndaj kërkesave të panevojshme të të dashurit tuaj. Nëse thjesht shmangni një situatë të tillë, ajo do t’ju ndjekë në mënyrën më të keqe të mundshme. Mos lejoni që aktivitetet joproduktive t’ju marrin kohën tuaj, përkundrazi përpiquni të fitoni aftësi dhe njohuri të reja që mund t’i përdorni në aspektin tuaj profesional./CNA.al

LEXO TE PLOTE