Connect with Us

Zbulohen emrat/ Këto janë artistët “Big” që do të jenë pjesë e Këngës Magjike 2021

Showbizz

Zbulohen emrat/ Këto janë artistët “Big” që do të jenë pjesë e Këngës Magjike 2021

Publikuar

-

Zbulohen emrat/ Këto janë artistët “Big” që do të jenë pjesë e Këngës Magjike 2021

Këtë të dielë starton festivali “Kënga Magjike” 2021. Pas një viti të vështirë pandemik, producenti Ardit Gjebrea ka vendosur të rikthejë sërish Këngën Magjike.

Një nga anëtaret e jurisë së Këngës Magjike që do të gjykojë artistët e rinj që do të bëhen pjesë e Këngë Magjike do të jetë Jonida Maliqi.

Por gjithashtu janë bërë të ditur emrat e artistëve të njohur që do të marrin pjesë në festival.

LEXO EDHE:  “Goca e fortë që nuk dorëzohet kollaj”/ Aurela Gaçe i bën urimin e veçantë Soni Malajt për ditëlindje

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kënga Magjike (@kengamagjikeofficial)

Mes tyre shohim emra si Fifi, Soni Malaj, Erik Lloshi, Eneda Tarifa, e shumë të tjerë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I bëri “dalje” Sarës / Geliani i hedh sytë nga një tjetër konkurrente

Publikuar

-

Nga

I bëri “dalje” Sarës / Geliani i hedh sytë nga një tjetër konkurrente

Pak ditë më parë, Geliani hoqi dorë nga Sara duke tërhequr edhe deklaratën që dha për të.E gjitha kjo ndodhi pasi Sara publikoi një foto me Atdheun ku shiheshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Por pas Sarës, Geliani i ka hedhur grepat tek një tjetër konkurrente, Antonela.

Së fundi Antonela ka publikuar një foto ku shfaqet shumë provokuese dhe seksi dhe nuk ka munguar komenti komplimentues i Gelianit.

LEXO EDHE:  Emrat/ Ja kush janë 4 të huajt që do asistojnë në arrestimet “VIP”

LEXO EDHE:  FOTOT/ Ja veshja e Eneda Tarifës në Eurovizion

“Kaçurrela të bukura”, shkruan Geliani, ndërsa Antonela vetëm e falenderon konkurrentin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra”/ Antonela thumbon Ledjanën: Koha ia tregon fytyrën gjithkujt

Publikuar

-

Nga

“Gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra”/ Antonela thumbon Ledjanën: Koha ia tregon fytyrën gjithkujt

Pas deklaratës së Ledjanës dhe reagimit të saj ndaj pyetjeve të moderatores Bora Zemani, ku tregonte se kishte refuzuar një takim romantik me Mevlanin, ka shkaktuar shumë reagime nga konkurrentët.

Antonela ka thumbuar dhe ironizuar Ledjanën nëpërmjet disa postimeve në Instastory ku shprehet se gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra dhe se koha po i tregon fytyrën e vërtetë Ledjanës.

Ku i kam ata komentuesit që thonin pse sillesh kështu ndaj asaj vajzës asaj tipes, ku jeni sot, ku jeni sot që dolën fjalët e mia?

Ishte thjesht një kompeticion kundrejt meje dhe ajo deklaronte gjithmonë që unë isha në emision për atë, kur realisht nuk isha.

Gjithsesi, koha ia tregon fytyrën gjithkujt. Po ai publik që të ngre, po ai publik të ul poshtë aty ku ishe. Kështu që thonë se rrena i ka këmbët e shkurtra dhe ty të zgjaten pak më shumë nja dy muaj , por gjithsesi doli e vërteta”, është shprehur Antonela në story./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit këngëtari/ Shkon në emision me rrobat e gruas

Publikuar

-

Nga

Habit këngëtari/ Shkon në emision me rrobat e gruas

Këngëtari Genc Salihu i ka habitur të gjithë teksa tregon në mes të emisionit se është shumë pa stil përsa i përket veshjes.

I ftuar në emisionin Soiree, ai zbuloi se vesh edhe rrobat e gruas së tij Kaltrina, njësoj si edhe në emision.

Unë jam krejtësisht pa stil, komplet unë jam idiot, ndërsa Arbëri është e kundërta. Ky është super stil, plus edhe Kaltrina gruaja ime është njësoj, për shembull këto (pantallonat) janë të Kaltrinës, këto (çorapet) janë të Arbërit, kjo (bluza) është e Kaltrinës. Këto (syzet) janë të miat, 5 euro në Ulqin para 10 viteve”, tregoi Genc Salihu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE