Connect with Us

VIDEO-Fjolla Morina martohet në Maldives/ Dalin pamjet nga ceremonia

Showbizz

VIDEO-Fjolla Morina martohet në Maldives/ Dalin pamjet nga ceremonia

Publikuar

-

Shtatzënë për herë të tretë?/ Fjolla Morina shton dyshimet

Pas problemeve me drejtësinë, këngëtarja Fjolla Morina po e shijon në maksimum jetën e saj dhe pushimet në vendet më të shtrenjta.

Pas Dubait, së bashku me Fisnikun, Fjolla ndodhet në Maldives ku dhe ka realizuar ceremoninë e dasmës.

Ajo ka publikuar disa video ku tregon propozimin romantik të Fisnikut dhe zbulon se tashmë janë të martuar.

“Unë thashë “po” shkruan”, ajo krahas videove.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Ndërkohë që revista Who ka publikuar disa foto të saj nga ceremonia e dasmës. Ajo shfaqet e veshur me vellon e bardhë dhe Fisniku me kostumin e zi.

LEXO EDHE:  Një nga modelet më seksi shqiptare/ Fotot e fundit të Arbenitës duhet t’i shihni patjetër

Pak ditë më parë ajo gjithashtu trazoi rrjetin me disa video ku tregonte barkun e rrumbullakosur, duke ngritur dyshime për shtatzëni.

Rreth kësaj Fjolla ende nuk ka konfirmuar asgjë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas ndarjes me Tean, Bearti në një lidhje me këngëtaren shqiptare?/ Ja e vërteta

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes me Tean, Bearti në një lidhje me këngëtaren shqiptare?/ Ja e vërteta

Në mediat sociale po qarkullojnë lajme se ish-konkurenti i Përputhen, Berat Rexhepi, pas ndarjes me Tea Trifonin është në një lidhje me biznesmenen dhe këngëtaren Shkenda Dubova. Shkak për këto dyshime është bërë një foto që ish-konkurenti i Përputhen ka publikuar në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka sqaruar se si qëndron e vërteta e këtyre lajmeve dhe thekson se për të Berati është një mik i fëmijërisë dhe e cilëson atë si vëlla.

LEXO EDHE:  Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj/ Katya Elise fantastike me bikini

LEXO EDHE:  Linjat e saj perfekte do t’iu çmendin/ Fotot më provokuese të Rachel Alice

“Po e shoh që në rrjete sociale po qarkullojnë shkrime sa për klikime. Unë kam respekt për gazetarët mirëpo sa i përket Beartit ne jemi rritur së bashku, familja ime dhe e tij janë miq. Më vjen keq unë nuk njihem si femër e skandaleve dhe vërtetoni pak gjërat që shkruani. Bearti është si vëlla për mua”,  shkruan Dubova./CNA.al

beart rexhepi, shkenda budva

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Publikuar

-

Nga

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Teksa të gjithë mendonin se Mevlani dhe Ledjana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dyshja vërteton të kundërtën.

Ledjana ka publikuar një video në Instastory ku shihet me Mevlanin, duke hedhur poshtë të gjitha lajmet që po qarkullojnë së fundi për ta.

“Nëse folin për mu, bonju bonju t’fala”, dëgjohet në sfond kënga e 2 Ton, “Boni t’fala”.

Mesa duket dyshja i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet apo keqkuptimet që kanë patur mes tyre dhe janë bashkë.

LEXO EDHE:  Kourtney Kardashian shtatzënë?/ Fotot e saj të fundit çmendin fansat

LEXO EDHE:  Kjo është modelja që “përvëlon” rrjetin me fotot e saj/ Katya Elise fantastike me bikini

Për më tepër shihni videon./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndez rrjetin me fotot provokuese/ Njihuni me Nikita Dragun

Publikuar

-

Nga

Ndez rrjetin me fotot provokuese/ Njihuni me Nikita Dragun

Nikita Dragun është jo pak e njohur për shoëbizin. Ajo është modele, youtuber dhe makeup artiste amerikane.

Nikita bie në sy për stilin e saj ekstravagant dhe pozat tejet provokuese. Ajo nuk nguron të publikojë dhe foto topless duke ndezur kështu rrjetinme komente.

Nikita ka një numër të madh ndjekësish, rreth 9.1 milionë ndjekës në Instagram falë pozave të saj tejet të nxehta.

LEXO EDHE:  Linjat e saj perfekte do t’iu çmendin/ Fotot më provokuese të Rachel Alice

LEXO EDHE:  Kourtney Kardashian shtatzënë?/ Fotot e saj të fundit çmendin fansat

për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE