Connect with Us

U përfol për shtatzëni/ Genta Ismajli mohon se është në pritje të një bebeje

Showbizz

U përfol për shtatzëni/ Genta Ismajli mohon se është në pritje të një bebeje

Publikuar

-

U përfol për shtatzëni/ Genta Ismajli mohon se është në pritje të një bebeje

Këngëtarja Genta Ismajli prej dy vitesh është në një lidhje dashurie me biznesmenin turk Usta Husen. Bukuroshja shqiptare ka rrëfyer se është shumë e lumtur në krahët e partnerit të saj.

Në rrjetet sociale dyshja publikon shumë foto ku trgeojnë momentet e tyre romantike. Pak kohë më parë pas disa fotove ku ajo shfaqej paksa me barkun e fryrë nisën dyshimet se këngëtarja mund të ishte shtatzënë, por jo nuk është kështu.

E ftuar në emisionin Rudina ajo ka mohuar të jetë shtatzënë si dhe ka treguar se ajo dhe I fejuari I saj po jetojnë dashurinë e tyre në maksimum.

LEXO EDHE:  Enca paralajmëron surprizën e radhës/ Po bashkëpunon me këngëtarin me famë ndërkombëtare?

Lajmet që dalin nuk janë aspak të vërteta.Në fakt unë dhe Usta kemi një mal të planeve dhe projekteve, por edhe martesës do i vijë radha, nuk më ka propozuar akoma, por do i vijë radha dhe asaj së shpejti”, është shprehur Genta në lidhjen me Skype./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas ndarjes me Tean, Bearti në një lidhje me këngëtaren shqiptare?/ Ja e vërteta

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes me Tean, Bearti në një lidhje me këngëtaren shqiptare?/ Ja e vërteta

Në mediat sociale po qarkullojnë lajme se ish-konkurenti i Përputhen, Berat Rexhepi, pas ndarjes me Tea Trifonin është në një lidhje me biznesmenen dhe këngëtaren Shkenda Dubova. Shkak për këto dyshime është bërë një foto që ish-konkurenti i Përputhen ka publikuar në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka sqaruar se si qëndron e vërteta e këtyre lajmeve dhe thekson se për të Berati është një mik i fëmijërisë dhe e cilëson atë si vëlla.

LEXO EDHE:  Këngëtari i famshëm shpreh dëshirën për të patur fëmijë: Dua të bëhem mami

LEXO EDHE:  Enca paralajmëron surprizën e radhës/ Po bashkëpunon me këngëtarin me famë ndërkombëtare?

“Po e shoh që në rrjete sociale po qarkullojnë shkrime sa për klikime. Unë kam respekt për gazetarët mirëpo sa i përket Beartit ne jemi rritur së bashku, familja ime dhe e tij janë miq. Më vjen keq unë nuk njihem si femër e skandaleve dhe vërtetoni pak gjërat që shkruani. Bearti është si vëlla për mua”,  shkruan Dubova./CNA.al

beart rexhepi, shkenda budva

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Publikuar

-

Nga

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Teksa të gjithë mendonin se Mevlani dhe Ledjana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dyshja vërteton të kundërtën.

Ledjana ka publikuar një video në Instastory ku shihet me Mevlanin, duke hedhur poshtë të gjitha lajmet që po qarkullojnë së fundi për ta.

“Nëse folin për mu, bonju bonju t’fala”, dëgjohet në sfond kënga e 2 Ton, “Boni t’fala”.

Mesa duket dyshja i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet apo keqkuptimet që kanë patur mes tyre dhe janë bashkë.

LEXO EDHE:  Shtatzënë për herë të dytë/ Miriam Cani poston dhomën e foshnjes

LEXO EDHE:  Olta Boka zbulon detajin nga shtatzënia/ ”Në festivalin e këngës këndoja me dhuratën më të bukur”

Për më tepër shihni videon./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndez rrjetin me fotot provokuese/ Njihuni me Nikita Dragun

Publikuar

-

Nga

Ndez rrjetin me fotot provokuese/ Njihuni me Nikita Dragun

Nikita Dragun është jo pak e njohur për shoëbizin. Ajo është modele, youtuber dhe makeup artiste amerikane.

Nikita bie në sy për stilin e saj ekstravagant dhe pozat tejet provokuese. Ajo nuk nguron të publikojë dhe foto topless duke ndezur kështu rrjetinme komente.

Nikita ka një numër të madh ndjekësish, rreth 9.1 milionë ndjekës në Instagram falë pozave të saj tejet të nxehta.

LEXO EDHE:  Olta Boka zbulon detajin nga shtatzënia/ ”Në festivalin e këngës këndoja me dhuratën më të bukur”

LEXO EDHE:  Enca paralajmëron surprizën e radhës/ Po bashkëpunon me këngëtarin me famë ndërkombëtare?

për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE