Connect with Us

“Si të lë burri të dalësh lakuriq”/ Pas komenteve negative, blogerja e famshme iu jep mesazhin ndjekësve

Showbizz

“Si të lë burri të dalësh lakuriq”/ Pas komenteve negative, blogerja e famshme iu jep mesazhin ndjekësve

Publikuar

-

Chiara Ferragni është një nga blogeret më të famshme të momentit. Blogerja është në pritje të ëmbël dhe shpesh publikon foto ku tregon barkun e saj të rrumbullakosur. Së fundi një foto e saj ku shfaqet nudo duke treguar barkun e rrumbullakosur, ka trazuar ndjekësit të cilët kanë shpërthyer në komente negative drejt saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

Komente të tilla “si të lë burri të dalësh lakuriq”, kanë bërë që Chiara të reagojë dhe të përcjellë një mesazh shumë të rëndësishëm tek ndjekësit e saj. Përmes disa videove në Insatsory, ajo është shprehur se komente të tilla e bëjnë për të qeshur dhe ju kujton të gjithëve se jemi në vitin 2021, dhe njerëzit duhet të mësojnë të duan veten ashtu sic janë.

LEXO EDHE:  Video-Kandidati i Sadri Abazit/Vjen kenga e fitores per Ervinin

Pas kësaj dhe bashkëshorti i saj, Fedez ka dalë në mbrojtje të blogeres duke pozuar në të njëjtën mënyrë si gruaja e tij për t’iu treguar të gjithëve se ai e mbështet bashkëshorten e tij dhe nuk i bëhet vonë për komente të tilla.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al  

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Publikuar

-

Nga

Rikthehet programi i njohur/ Hapen audicionet e “Big Brother Vip”

Prej disa vitesh Top Channel nuk po e realizon më reality shown më të shikuar “Big Brother”, ndonëse shpeshherë është premtuar se do të vijë edhe një sezon i ri.

Mësohet se së shpejti pritet të fillojë “Big Brother Vip”, i njejti reality show me personazhe publike. Tashmë janë hapur audicionet për personazhet Vip që do të izolohen brenda një shtëpie.

Personazhe që qytetarët janë mësuar t’i shohin në media dhe rrjete sociale, tashmë do të mbyllen brenda shtëpisë së famshme, larg luksit dhe komoditetit që na fal jeta e përditshme.

Ky program do të vijë në formatin më të fundit, ndërsa Top Channel raporton se ka blerë të drejtat ekskluzive për realizimin dhe janë përgatitur ambientet dhe studioja e “Big Brother Vip”.

LEXO EDHE:  Video/ ISIS, Kosova dhe terrorizmi

LEXO EDHE:  Video/ ISIS, Kosova dhe terrorizmi

Njerëzit e famshëm do të vishet me petkun e qytetarëve të zakonshëm dhe do të jenë të ekspozuar para kamerave 24 orë në 24 orë në 7 ditë të javës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Publikuar

-

Nga

Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

Ola dhe Murati janë çifti më i ri i emisionit të dashurisë “Përputhen”.

Në puntatën e sotme të emisionit u trasmetua takimi i dyshes dhe pikërisht sot Ola është deklaruar në emision vetëm për Muratin.

Ajo tha se në këtë rrugëtim e sheh veten me shtetasin turk që jeton në Shqipëri, ndërsa për ta vënë në provë, moderatorja Bora Zemani i kërkoi të bëjë kafe turke.

Ola pranoi dhe bëri një kafe për Muratin, ku nuk munguan edhe batutat.

Pjesë nga biseda:

LEXO EDHE:  Nga kantieret e rindërtimit te projektet 3D/ Video e Ramës në Ditën e Punëtorëve

LEXO EDHE:  Shakirës po i bëjnë shantazh me një video seksi

Murati: Unë e dua me sheqer si ty Ola. Mami im gatuan shumë mirë dhe e kërkon që të gatuajë shumë mirë. Sa herë iki në Stamboll, bën vetëm ushqim për mua.

Ola: Ti do që të gatuajë si mami jot?

Murati: Do e mësojë ajo s’ka gjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Publikuar

-

Nga

Murati i bën gjërat serioze/ Fton Olën ta prezantojë me prindërit në Turqi

Murati, është shtetasi turk më i komentuar i momentit në mediat rozë, për shkak të pjesëmarrjes së tij në emisionin e dashurisë “Përputhen”.

Parukieri që jeton në Shqipëri prej disa javësh po del me Olën dhe është deklaruar në program vetëm për të.

Pas lajmeve se ai ka një tjetër lidhje jashtë dhe pret të bëhet baba, Murati ka dashur që gjërat t’i bëjë më serioze me Olën, si për të treguar se fjalët e përhapura nuk janë të vërteta.

Në puntatën e sotme të emisionit është transmetuar takimi i tij me Olën, ku ai i ka kërkuar kësaj të fundit që të shkojë në Turqi dhe ta prezantojë me prindërit e tij.

LEXO EDHE:  Video e plote “Gagaçi i Lozhanit”/ Kandidon per kreun e FRPD-se

LEXO EDHE:  1 vit nga tërmeti tragjik/ Rama rrëfehet me video: Ishin ditët më të çmendura të jetës sime

Pjesë nga biseda:

Murati: Do të kisha shumë dëshirë të shkonim në Turqi, të takoje mamin, babin.

Ola: Caktoje ditën. Po si do merremi vesh?

Murati: Translate. Ti do flasësh, unë do them atë që duan të dëgjojnë ata.

Ola: Po kur të mësoj unë të flas turqisht?

Murati: Mos mëso, ç’e do./ CNA.al

LEXO TE PLOTE