Connect with Us

Në pritje të fëmijës së pestë?/ Detaji që ngriti dyshimet në foton e Ariana Fejzullahut

Showbizz

Në pritje të fëmijës së pestë?/ Detaji që ngriti dyshimet në foton e Ariana Fejzullahut

Publikuar

-

Në pritje të fëmijës së pestë?/ Detaji që ngriti dyshimet në foton e Ariana Fejzullahut

Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë prindër të katër fëmijëve. Dyshja shpesh publikojnë foto në rrjetet sociale ku shfaqen me fëmijët e tyre.

Por një foto e fundit e Ariana Fejzullahut po bën xjhiron në rrjetet sociale. Teksa shfaqet e veshur me një fustan të gjatë sytë e të gjithëve u ndalën në barkun e saj të fryrë.

Kaq iu është dashur ndjekësve të aludojnë për një shtatzëni dhe nëse është e vërtetë, Ariana dhe Ermali do të bëhen prindër për herë të pestë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Almeda Abazi marton motrën/ Dalin pamjet nga ceremonia

Publikuar

-

Nga

Ilda Abazi, motra e ish misit Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me partnerin e saj Kenan Sipahi.

Ish misi ka publikuar disa pamje nga ceremonia e madhe e cila është mbajtur në Ciragan Palace Kempinski, në Stamboll.

Ilda shafqet shumë elegante me fustanin e sja të nusërisë ndërsa Almeda ka urua të motrën dhe bashkëshortin e saj.

LEXO EDHE:  Në shtratin e Aurela Hoxhës…

LEXO EDHE:  Nuk përmbahet Ola Zenelaj/ Nxjerr format me bikini

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi Almeda krah videove./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më mungon”/ Mevlani kujton vendin ku nisi dashurinë me Ledjanën

Publikuar

-

Nga

Upsss-Mevlani harron përfundimisht Ledjanën/ Kush është vajza seksi misterioze në krahët e tij

Mevlan Shaba është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto ku shihet në studion e Përputhen.

Përmes një përshkrimi krahas fotos ai tregon se i mungon vendi ku nisi gjithçka, duke përfshirë këtu edhe njohjen me Ledjanën.

Komentet kanë qenë të shumta ku i kujtojnë Mevlanit se ai nuk është vendi ku nisi gjithçka por edhe vendi ku përfundoi gjithçka./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pushimet e nxehta të Dua Lipës në Shqipëri/ Këngëtarja ndez rrjetin me fotot tërheqëse me bikini

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dua Lipa po shijon pushimet e saj në Shqipëri ku po viziton disa prej destinacioneve më të bukura shqiptare.

Së fundi këngëtarja ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë tërheqëse me bikini dh etregon se po shijon bregdetin e Jugut.

Por përveç fotove shumë seksi, ajo që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve është fakti se Dua në fotot e saj gjatë vizitës në Shqipëri nuk ka bërë të ditur vendodhjen ndaj në komente ata I kanë bërë një kërkesë të vogël.

LEXO EDHE:  Fotot e saj pushtojnë rrjetin, kjo është femra më joshëse që keni parë

LEXO EDHE:  Në shtratin e Aurela Hoxhës...

Komentuesit i kanë kërkuar që të publikojë vendodhjen me qëllim që të promovojë vendet e bukura të Shqipërisë të cilat ajo po i viziton./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO TE PLOTE