Connect with Us

“Jeni bekim për mua, ju dua fort”/ Xhensila preket nga gjesti i fansave

Showbizz

“Jeni bekim për mua, ju dua fort”/ Xhensila preket nga gjesti i fansave

Publikuar

-

“Jeni bekim për mua, ju dua fort”/ Xhensila preket nga gjesti i fansave

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një suprizë që fansat kanë bërë për të.  Në foton e publikuar duket që ata kanë bërë lutje për këngëtaren dhe familjen e saj tek Kisha e Shna Ndout në Laç.

“Për Xhensilën, Besin dhe Ajkën. Zoti i ndihmoftë në çdo hap të jetës së tyre. Qofshin familja më e lumtur në botë”, kanë shkruar fansat e saj.

Xhensila është prekur nga ky gjest dhe në mbishkrimin e fotos ka shkruar. “Më përlotët. Jeni bekim për mua, faleminderit, ju dua fort”.

Së fundmi është aluduar se këngëtarja është në pritje të një bebi edhe pse ajo nuk ka konfirmuar ende asgjë.

LEXO EDHE:  Fotot/Doni të shihni cfarë tatuazhi ka bërë Kesha?

Përsa i përket jetës personale të këngëtares, së fundmi është aluduar në rrjet për një shtatzëni të mundshme të saj. Dyshimet janë shtuar pasi pak ditë më parë ajo publikoi një video-mesazh të firmës Nike që u dedikohej të gjitha nënave që ushtrojnë aktivitet fizik edhe pse janë në një pritje të ëmbël./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Rock the Dictator”/ Renis Gjoka zbulon detajet e koncertit të tij

Publikuar

-

Nga

“Rock the Dictator”/ Renis Gjoka zbulon detajet e koncertit të tij

Renis Gjoka realizon koncertin e tij, të konceptuar krejtësisht ndryshe nga heret e tjera të titulluar “Rock the dictator”. Këngëtari i njohur ka vendosur që ta realizojë brenda ambienteve të viles së ish diktatorit Enver Hoxhës dhe kjo aspak rastësisht.

I ftuar në emisionin Soiree në ABC, Renisi ka sqaruar se pse ka vendosur pikërisht në atë ambient për të mbajtur koncertin e tij.

Këngëtari tregoi se dëshiron të performojë zhanrin e ndaluar nga ai sistem, pikërisht nën çatinë e diktatorit.

“Ky ka qenë një projekt që e kam patur prej kohësh në mendje. Fillova ta mendoja seriozisht në fillim të dhjetorit dhe për këtë publikisht gjej rastin që të falenderoj Eugent Bushpepën dhe Eg Laknorin. Ne të tre kemi qenë në një tavolinë bashkë dhe Gentin e falenderoj që më dha shtysën.

LEXO EDHE:  Këngëtarja e njohur 50 vjeçare publikon klipin e ri, shfaqet më sensuale se kurrë

LEXO EDHE:  Forma bombastike dhe tipare qiellore/ Bisha e “Playboy” çmend ndjekësit me pozat e saj

Genti në atë kohë po bënte koncertin e tij. Është xhiruar në vilën e Enver Hoxhës, titullohet “Rock the dictator”. Ka një simbolikë patjetër. Pikërisht në ambjentet ku diktatori merrte vendime kundër lirisë së fjalës, kundër muzikës perëndimore, kundër rock-ut në veçanti.

Pikërisht në këto ambjente, në këto mure, nën këtë çati, ne vijmë të gjithë së bashku dhe bëjmë sa më shumë zhurmë në rrymën rock dhe bëjmë në një farë mënyre protestë  dhe çlirojmë vilën më në fund”, ka treguar Renis Gjoka./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes Ledjana publikon videon me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

Çfarë po ndodh?/ Për herë të parë pas ndarjes Ledjana publikon videon me Mevlanin

Ledjana dhe Mevlani janë dy prej personazheve më të dashura për publikun. Këtë e tregojnë dhe videot e fundit që po qarkullojnë në rrjetet sociale.

Disa story të publikuara në rrjet tregojnë se Ledjana dhe Mevlani kanë qenë në të njëjtin vend edhe pse duket se nuk janë takuar me njëri-tjetrin.

Ledjana ka takuar opinionistin Arjan Konomi, me të cilin ndodhej Riniani dhe Mevlani por ky i fundit nuk shfaqet në videon e publikuar në rrjet.

LEXO EDHE:  Foto para momentit të vrasjes në Tiranë/ Autori lëviz me kafe dhe pistoletë në dorë

LEXO EDHE:  Forma bombastike dhe tipare qiellore/ Bisha e “Playboy” çmend ndjekësit me pozat e saj

Më pas ish konkurrentja e Përputhen Ledjana ka befasuar të gjithë ndjekësit duke publikuar një video ku shihet Mevlani me fansat që këndojnë këngën e Ledjanës.

Ajo është lumturuar pafund dhe nuk ka rezituar dot pa e publikuar në Instastoryn e saj.

Si duket akulli ka filluar të thyhet dhe ndoshta dyshja mund t’iu plotësojë dëshirën fansave duke u pajtuar./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ola Zenelaj/ Nxjerr format me bikini

Publikuar

-

Nga

Ish konkurrentja e Përputhen, Ola Zenelaj është kthyer në qendër të vëmendjes në mediat rozë falë pozave tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi Ola shfaqet shumë seksi teksa tregon linjat e saj perfekte e veshur me bikini.

Kujtojme se Ola është komentuar pafund për lidhjen e saj me Mratin dhe faktin se dyshja nuk publikojnë asnjë foto së bashku.

LEXO EDHE:  Fotot/Doni të shihni cfarë tatuazhi ka bërë Kesha?

LEXO EDHE:  Foto para momentit të vrasjes në Tiranë/ Autori lëviz me kafe dhe pistoletë në dorë

Ata dolën çift nga programi por pas daljes nuk i kemi parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit. Për këtë nuk ka dhënë asnjë sqarim, as Ola as Murati por janë fansat e tyre që aludojnë se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE