Connect with Us

Fjolla Morina konfirmon shtatzëninë nga arratia?/Këngëtarja publikon videot me barkun e rrumbullakosur

Showbizz

Fjolla Morina konfirmon shtatzëninë nga arratia?/Këngëtarja publikon videot me barkun e rrumbullakosur

Publikuar

-

Fjolla Morina konfirmon shtatzëninë nga arratia?/Këngëtarja publikon videot me barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja Fjolla Morina teksa po shijon pushimet në Dubai me partnerin e sj Fisnik Sylën, ka publikuar disa video ku duket me barkun e rrumbullakosur. E veshur me një fustan të bardhë të ngushtë pas trupit bie në sy barku i saj i rrumbullakosur.

Ndonëse ajo ende nuk e ka konfirmuar zyrtarisht kjo është e dukshme edhe nga videot që ka publikuar.

LEXO EDHE:  Dita e Europës/ Rama publikon videon

Kujtojmë se Fjolla ndodhet në arrati prej muajsh pasi Gjykata e Kukësit ka dhënë vendimin dënim me burg.

Pak muaj më parë ajo u kap nga policia në pikën kufitare të Morinës ku në makinën e saj u gjetën armë dhe fishekë.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./CNA.al

 

Me poza seksi nga Dubai/ Fjolla Morina ndez Instagramin
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bomba” amerikane lë pa fjalë 229 milionë ndjekësit e saj/ Fotot më “hot” të Kim Kardashian

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi në botë. Bëhet fjalë për bombën amerikane, Kim Kardashian.

Kim ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa ka pozuar me bikini minimaliste.

41 vjeçarja ka treguar linjat e saj bombastike duke mahnitur me fizikun e saj 229 milionë ndjekësit e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më “hot” të “bombës” amerikane./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si dy pika ujë”/ Sindi prezanton motrën e saj

Publikuar

-

Nga

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet e Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendjen kur ishte pjesë e emisionit.

Ajo është përfshirë në shumë debate me konkurrentë të tjerë dhe në fund vendosi të dilte vetëm nga emisioni .

Pas daljes, Sindi është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh momente nga përditshëmria e saj.

Por së fundi ka vendosur të prezantojë me ndjekëist një person shumë të rëndësishëm për të, motrën e saj Flavia Loci.

LEXO EDHE:  Një grua pa rroba shfaqet në video/ Gazetarit të njohur i zbulohet tradhtia gjatë transmetimit live

LEXO EDHE:  Në gjendje jo të mirë shëndetësore/ Bebe Rexha në luftë me infeksionin: ‘Dua mamin”

Gjëja e parë që vihet re është ngjashmëria e madhe me Sindin, madje shumë prej ndjekësve e kanë ngatërruar me të.

“Për të gjithë ju që menduat se isha unë. E di, ngjajmë shumë po ajo është një ndër yjet e mi të bukur, Flavia Loci”, shkruan Sindi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas pritjes së “çmendur” në Shkodër/ Pogradecarët dynden për të takuar ish konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

Nga

Pas pritjes në Shkodër, destinacioni i radhës së Përputhen është Pogradeci.  Ish konkurrentët e Përputhen kanë ndaluar në Pogradec ku janë pritur nga dhjetëra njerëz.

Pranë fugonit ku ndodhen ish konkurrentët shihen shumë njerëz të cilët kërkojnë të takojnë dhe të fotografohen me ta.

Disa nga ish konkurrentët që i janë bashkuar tureve të realizuar deri më tani janë, Mevlan Shaba, Rinian Leka, Atdhe Xharavina, Jasmin Kadriu, Sara Malaj, Antonela Berisha.

LEXO EDHE:  Facebook tani do të shfaqë video më të gjata

LEXO EDHE:  Çfarë ka ndodhur sot me jetën e Bertinës pasi u largua “nga sytë këmbët”

Grupit i janë bashkangjitur dhe moderatorja Bora Zemanit, autorja e programit Olsa Muhameti dhe opinionisti Arjan Konomi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE