Connect with Us

Rrëfehet Meri/ Nga lidhja në distancë me Saimirin tek raporti me Generdën

Showbizz

Rrëfehet Meri/ Nga lidhja në distancë me Saimirin tek raporti me Generdën

Publikuar

-

Rrëfehet Meri/ Nga lidhja në distancë me Saimirin tek raporti me Generdën

Saimir Kasemi dhe Meri Murrizi ëshë çifti që u formua në Love Story. Dyshja po jetojnë lidhjen e tyre të dashurisë në distancë pasi Saimiri është zhvendosur në Gjermani ndërsa Meri ndodhet në Tiranë.

Në një intervistë për revistën “Bordo” ajo ka folur rreth lidhjes së saj me Saimirin.

Marrëdhënia me Saimirin deri tani po shkon shumë mirë, jemi në fazën e parë  të njohjes së vërtetë përtej kamerave dhe po përpiqemi t’i kushtojmë kohë njëri tjetrin duke shkëmbyer mesazhe gjatë gjithë kohës dhe duke folur  me kamera. Dua të permend edhe që një pjesë e publikut interesohen shumë për marrëdhënien tonë  dhe mendojnë se ne nuk jemi bashkë, por thjesht kemi nevojë për pak privatësi”, është shprehur Meri.

LEXO EDHE:  Marrëdhëniet me Ramën/ Bushati flet pa dorashka: S’kërkoj lëmoshë

Ndërsa e pyetur për raportin me Generdën ajo është shprehur: “Generda është një vajzë shumë e mirë, kemi shkëmbyer shumë pak mesazhe me njëra tjetrën që pas përfundimit të Love Story.“/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pas ndarjes me Tean, Bearti në një lidhje me këngëtaren shqiptare?/ Ja e vërteta

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes me Tean, Bearti në një lidhje me këngëtaren shqiptare?/ Ja e vërteta

Në mediat sociale po qarkullojnë lajme se ish-konkurenti i Përputhen, Berat Rexhepi, pas ndarjes me Tea Trifonin është në një lidhje me biznesmenen dhe këngëtaren Shkenda Dubova. Shkak për këto dyshime është bërë një foto që ish-konkurenti i Përputhen ka publikuar në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka sqaruar se si qëndron e vërteta e këtyre lajmeve dhe thekson se për të Berati është një mik i fëmijërisë dhe e cilëson atë si vëlla.

LEXO EDHE:  Këto veprime po e shkatërrojnë marrëdhënien tuaj

LEXO EDHE:  Këto veprime po e shkatërrojnë marrëdhënien tuaj

“Po e shoh që në rrjete sociale po qarkullojnë shkrime sa për klikime. Unë kam respekt për gazetarët mirëpo sa i përket Beartit ne jemi rritur së bashku, familja ime dhe e tij janë miq. Më vjen keq unë nuk njihem si femër e skandaleve dhe vërtetoni pak gjërat që shkruani. Bearti është si vëlla për mua”,  shkruan Dubova./CNA.al

beart rexhepi, shkenda budva

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Publikuar

-

Nga

Trazuan “ujërat” me marrëdhënien e tyre/ Ledjana dhe Mevlani marrin vendimin

Teksa të gjithë mendonin se Mevlani dhe Ledjana i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, dyshja vërteton të kundërtën.

Ledjana ka publikuar një video në Instastory ku shihet me Mevlanin, duke hedhur poshtë të gjitha lajmet që po qarkullojnë së fundi për ta.

“Nëse folin për mu, bonju bonju t’fala”, dëgjohet në sfond kënga e 2 Ton, “Boni t’fala”.

Mesa duket dyshja i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet apo keqkuptimet që kanë patur mes tyre dhe janë bashkë.

LEXO EDHE:  Raporti/ Kompanitë e medias sociale po fshijnë provat për krime lufte

LEXO EDHE:  Lidhja e bujshme me ish deputetin/ Iva Aliko flet për marrëdhënien që ruan me të pas ndarjes

Për më tepër shihni videon./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndez rrjetin me fotot provokuese/ Njihuni me Nikita Dragun

Publikuar

-

Nga

Ndez rrjetin me fotot provokuese/ Njihuni me Nikita Dragun

Nikita Dragun është jo pak e njohur për shoëbizin. Ajo është modele, youtuber dhe makeup artiste amerikane.

Nikita bie në sy për stilin e saj ekstravagant dhe pozat tejet provokuese. Ajo nuk nguron të publikojë dhe foto topless duke ndezur kështu rrjetinme komente.

Nikita ka një numër të madh ndjekësish, rreth 9.1 milionë ndjekës në Instagram falë pozave të saj tejet të nxehta.

LEXO EDHE:  143 raste të reja me Covid/ Humbin jetën 6 pacientë, shërohen 51

LEXO EDHE:  Meta tregon raportet e tij me SHBA/ Janë të shkëlqyera

për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE