Connect with Us

Nuk kursehet aspak/ Tayna shpenzon shifrën e “çmendur” për një veshje

Showbizz

Nuk kursehet aspak/ Tayna shpenzon shifrën e “çmendur” për një veshje

Publikuar

-

Tayna nxeh rrjetin/ Shfaqet më në formë se kurrë me bikini

Ajo është një nga reperet më të suksesshme dhe të dashura të momentit. Bëhet fjalë për reperen Tayna, e cila komentohet gjithnjë për pamjen e saj si në klipe ashtu edhe në fotot që publikon në Instagram.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë seksi, të cilat janë të shkëputura nga klipet e fundit që pritet të dalin së shpejti.

LEXO EDHE:  FOTOT-E parezistueshme/ Modelja nuk ndalon dot së ekspozuari të pasmet “bombë”

Reperja shfaqet me veshje shumë seksi dhe si gjithnjë nuk është kursyer aspak kur vjen puna tek paratë.

Sipas një postimi në Instagram, Shqipe.Closet ka publikuar veshjen e artistes dhe shumën që ajo ka shpenzuar për të, që ka arritur deri në 3.082 euro./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SHQIP.CLOSET (@shqipe.closet)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një “bombë” e vërtetë/ Luana Vjollca tregon të pasmet dhe çmend ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca ka vendosur që këto ditë me temperatura të larta t’i kalojë në Jugun e Shqipërisë në bregdet.

Moderatorja nuk ka nguruar që të publikojë disa foto ku shfaqet shumë seksi e veshur me rroba banjo të kuqe.

Në njërën prej fotove, Luana ka treguar hiret e saj dhe rrjeti kaq ka dashur.

LEXO EDHE:  Nuk do ta besoni/ Demi Lovato i hap adresë Instagrami qenushit

LEXO EDHE:  Pjesët e trupit që janë më të ndjeshme ndaj dëmtimit të diellit!

Komentuesit kanë shpërthyer me komplimente ku shumë prej tyre e kanë krahasuar me Jennfier Lopezin në foton e fundit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon me dhuratën superluksoze

Publikuar

-

Nga

Aktorja shqiptare Teuta Krasniqi ka festuar 39-vjetorin e lindjes dhe në rrjetet sociale shkruante se ndihej falenderuese ndaj Zotit pas e ka bekuar me një familje të shëndoshë dhe miq të dashur.

Në këtë ditë të veçantë për të, dhuratën më të shtrnejtë dhe më të bukur ia ka bërë bashkëshorti i saj Adonisi.

LEXO EDHE:  “Bizneset e vogla u trefishuan gjatë 2020”/ Ahmetaj: Kush fiton më shumë paguan më shumë

Ai i ka dhurua një makin ëmjaft luksoze dhe të shtrenjtë, të cilën Teuta e bëri publike për të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Pjesët e trupit që janë më të ndjeshme ndaj dëmtimit të diellit!

Kujtojmë se më herët bashkëshorti i saj ka gdhendur në mes të dy shpatullave, syrin e aktores./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Publikuar

-

Nga

Brooks Nader është një modele e famshme, e cila është bërë e njohur për shkak të linjave trupore shumë të tonifikuara.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të magjepsur pas linjave të saj trupore.

Në çdo postim në instagram apo në rrjetet e tjera sociale, bukuroshja i lë të gjithë fansat me gojë hapur me pozat e saj seksi me bikini.

LEXO EDHE:  FOTOT-E parezistueshme/ Modelja nuk ndalon dot së ekspozuari të pasmet “bombë”

LEXO EDHE:  FOTOT-E parezistueshme/ Modelja nuk ndalon dot së ekspozuari të pasmet “bombë”

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE