Connect with Us

Trupi perfekt plot tatuazhe/Fotot më mahnitëse të blogeres seksi

Showbizz

Trupi perfekt plot tatuazhe/Fotot më mahnitëse të blogeres seksi

Publikuar

-

Trupi perfekt plot tatuazhe/Fotot më mahnitëse të blogeres seksi

Elizabeth Definhy është një vajzë me shumë pasione e profesione. Ajo është një modele, fotografe blogere dhe yll Instagrami.

Elizabeth ka një numër të madh ndjekësish dhe tërheq vëmendjen me trupin plot tatuazhe. Bukuroshja realizon foto mahnitëse në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tentuan ti futen në dhomë në 4 të mëngjesit/ Shqipes i ndodh e papritura

Publikuar

-

Nga

Tentuan ti futen në dhomë në 4 të mëngjesit/ Shqipes i ndodh e papritura

Shqipe Hysenaj është një nga konkurentet e Përputhen më të komentuara. Së fundi ajo është angazhuar edhe me programe të tjera të zhvilluara në TCH. Ditën e sotme ajo ndodhet në Gramsh së bashku me disa moderator dhe këngëtarë.

Por gjatë natës Shqipja na bëri me dije se i ka ndodhur një e papriur. Dikush ka tentuar ti hyjë në dhomë në orën 4 të mëngjesit.

LEXO EDHE:  Profilet që duhet të ndiqni në Instagram nëse doni të dukeni interesant
LEXO EDHE:  Joshëse dhe shumë provokuese/ Kjo është bukuroshja bjonde që po ndez Instagramin

Në një postim që ka bërë ajo shprehet se do të happen kamerat për të parë se cili është bandilli që ka tentuar të futet. Nga e gjithe kjo situatë ajo nuk dukej fare e trembur. Do të jetë kjo një shaka e Shqipes si gjithmonë apo një e vërtetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma ke borxh”/ Tea bën veprimin e papritur ndaj Fationit

Publikuar

-

Nga

“Ma ke borxh”/ Tea bën veprimin e papritur ndaj Fatjonit

Tea Trifoni dhe Fation Kuqari janë dy nga konkurentët të cilët janë pëlqyer shumë nga publiku. Kur kanë qenë pjesë e emisionit ata shpesh kanë pasur zënka por së fundmi shoqëria e tyre është thelluar dhe duket se janë mirë me njëri tjetrin.

Në një video të hedhur në Instagram Tea dëgjohet që i thotë Fationit “Hidhu se ma ke borxh”.

LEXO EDHE:  Foto/Kim Kardashian "nxeh" Instagramin, ekspozon format bombastike
LEXO EDHE:  “Kujdes”/ Rozana Radi ndan me ndjekësit problemin e madh

Dhe më pas konkurenti i Përputhen hidhet në pishinë. Çfarë vorxhi vallë mund ti ketë Fationi Teas.

Konkurenti shihet gjysëm i zhveshur dhe më pas hidhet në pishinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani i kërkon rikthim Ledjanës

Publikuar

-

Nga

“A e di sa t’kam dasht unë ty”/ Mevlani pranon dashurinë për Ledjanën

Mevlani dhe Ledjana janë dy ndër konkurentët më të komentuar dhe të përfolur të programit Përputhen.

Dyshja e ka shprehur hapur pëlqimin ndaj njëri tjetrit. Pak kohë më parë në një deklaratë ata kanë pranuar se I kanë dhënë fund mardhënies së tyre.

Që nga ndarja e tyre ata thumbojnë njëri tjetrin nëpër komente, video apo pastime në Instagram.

LEXO EDHE:  “Kujdes”/ Rozana Radi ndan me ndjekësit problemin e madh

LEXO EDHE:  “Edhe në majë të Thethit nxjerr barkun dhe c*cat”/ Komentuejsa “shpërthen” ndaj Kejvina Kthellës

Në një video të hedhur Mevlani ka vënë në sfond një këngë ku dëgjohet “A e di sa t’kam dasht unë ty sat ë kam dasht”.

Mevlani vazhdon ta pranojë akoma pëlqimin që ai ka për Ledjanën por mbetet të presim nëse do të ketë ndonjë pajtesë mes tyre apo do të mbetet me kaq./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE