Connect with Us

Denada Toçe përfshihet në politikë/ Zbulon arsyen

Showbizz

Denada Toçe përfshihet në politikë/ Zbulon arsyen

Publikuar

-

Denada Toçe përfshihet në politikë/ Zbulon arsyen

Psikologia e njohur, Denada Toçe dhe bashkëshorti i saj, muzikanti i njohur, Alban Skënderi janë bërë pjesë e politikës. E ftuar në rubrikën “Gjysma ime”, në emisionin “E Diela shqiptare” Denada ka treguar dhe arsyen pse është përfshirë në politikë.

Duket sikur unë nuk kam lidhje me politikën sepse mendoj që ne kulturalisht, e kemi menduar politikën për shkak se të atmosferës që na ka lënë, nuk është aspak një atmosferë e këndshme. Unë ndjej respekt për njerëzit me të cilit punoj, e prindërve, e personave që kam pasur kontakt, kanë ndjerë këtë lloj befasie, pse t’i po merresh me këtë gjë?

Por në fakt është komplet e kundërta. Po merrem me këtë gjë sepse ne duhet të fillojmë të kemi kulturën e mungesës së analfabetizmit politik, duhet të fillojmë që ajo politikë merr vendime për jetën time dhe tuajën. Personalisht si kundër dhe bashkëshorti im, kemi qenë në debate të vazhdueshme, zhvilluese për këtë gjë  për të kuptuar se kush do ishte hapi tjetër që ne të mund të kontribuojmë në këtë vend i cili do jetë i imi, i fëmijës tim dhe i fëmijëve të fëmijëve të mi”, është shprehur Denada./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“A dalim prap?”/ Mevlani mesazh Ledjanës

Publikuar

-

Nga

"A dalim prap?"/ Mevlani mesazh Ledjanës

Mevlani dhe Ledjana janë dy prej personazheve më të dashur dhe të komentuar të momentit.

Dyshja vijojnë t’i dërgojnë njëri-tjetrit mesazhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Në Instastory Ledjana ka publikuar një foto ku shfaqet nga ambienti i punës ndërsa Mevlani ka publikuar momente nga pushimet.

Mevlani ndërkohë krahas fotos i ka dërguar një mesazh të koduar Ledjanës nëpërmjet këngës së Taynës “A jo“./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E parezistueshme/ Fotot mahnitëse të Andressa Gil me bikini

Publikuar

-

Nga

Andressa Gil është një ndër modelet më të pëlqyera të instagramit.

Ajo merret me fitness dhe ka një trup me forma perfekte. Në fotot që ajo poston nuk ngurron ti tregojë linjat trupore të cilat janë vërtet bombastike.

Për më tepër ndiqni galerinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas 10 vitesh/ Rozana Radi merr vendimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Rozana Radi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Pas shumë kohësh larg muzikës ajo do të realizojë një këngë.

Rozi ka zbuluar se pas 10 vitesh do të vijë me një këngë që do të jetë ritmike.

Këtë e ka bërë të ditur nëprmjet një posti në rrjetet sociale ku shihet në një studio muzikore duke punuar për projektin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE