Prej muajsh në arrati/ Fjolla Morina shijon pushimet në Dubai

Këngëtarja Fjolla Morinë që nga muaji Janar është arratisur nga banesa në Kukës ku qëndronte nën arrest. Pak javë më parë Gjykata e Kukësit vendosi masën arrest me burg për këngëtaren, por ajo ende nuk ka reaguar në lidhje me lajmet që kanë qarkulluar. Edhe pse ndodhet në arrati dhe është në kërkim, Fjolla Morina … Continue reading Prej muajsh në arrati/ Fjolla Morina shijon pushimet në Dubai