Connect with Us

Plas keq mes Varrosit dhe Meriton Mjekiqit/ Reperi publikon bisedën me ish partneren e moderatorit

Showbizz

Plas keq mes Varrosit dhe Meriton Mjekiqit/ Reperi publikon bisedën me ish partneren e moderatorit

Publikuar

-

Plas keq mes Varrosit dhe Meriton Mjekiqit/ Reperi publikon bisedën me ish partneren e moderatorit

Pak kohë më parë mes moderatorit të emisionit “Gjoni Black Entertainment”, Meriton Mejkiqit dhe reperit shumë të njohur Noizyt ka patur një përplasje virtuale.

A ka emision që nuk përmendet Piktura madhe? Noizy’s shoë. Kush mund ta bëj një përmbledhje sa here është përmendur  emri im në atë emision? Bashkë me sa herë është fol ose janë gjujt kunja kundra meje? Ma shumë herë sa ka pas të ftum besoj. Më fal qe s’ta kam pranu ftesën m’ke shkrujt nja 10 her. Po sja vlen. Po nuk u permend Noizy s’ka lajm..ai emision është bo për mu nëse nuk e keni vënë re  Noizy,Noizy,Noizy,Noizy.  E di qe ju dhemb suksesi im por ky ka qenë plan i zotit jo i imi dhe krejt estrada të bëhet bashkë s’mund ta ndryshojë këtë. I’m unstoppable”, shkruante Noizy në postimet e tij.

Pas kësaj përplasjeje, thumbimet kanë vijuar edhe mes Varrosit dhe Meritonit. Varrosi ka publikuar në rrjetet sociale disa statuse që janë thumbuese për Meritonin.

LEXO EDHE:  Demi Rose çmend 16 milionë ndjekësit e saj/ Dhuron poza të nxehta e rrethuar nga trëndafilat

Ai ka publikuar një video ku Meritoni shihet duke kërcyer dhe një tjetër ku ka qenë pjesë e një programi “Unë jam top model”. Krahas këtyre videove ai shkruan duke ironizuar Meritonin: “Me kët grupin me ardh a? Noizy o vëlla bone double qeranë se s’jm ka iki”.

Varrosi ka vijuar më tej duke publikuar mesazhet që ka shkëmbyer me ish partneren e Meritonit

Hahaha pse? Nejse dije edhe ti që ai është ish burri im edhe e bona vetëm me ja ul bishtin se goxha e ka rrit mendjen është t’u fluturu”, i shkruan ish partnerja e Mjekiqit.

Se femna jote mu m’ka fiksim, jo veç mu po dhe grupin tim! Nejseeee”, vijon Varrosi.

Ndërkohë edhe Meritoni i është kthyer keq Varrosit duke shkruar: “Ooo kikrik më keni shkruar me ju marr në emision e ju kom refuzu po ti i prizrenit je. E ku me të marr me këtë freestyle. Nejseee hahahaha”, ka shkruar Meritoni./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-Aktorja shqiptare e filmave me “pullë të kuqe” “nxeh” rrjetin/ Poston foton provokuese

Publikuar

-

Nga

Alby Rydes është shqiptarja e cila është bërë shumë e njohur për pjesëmarrjen e saj në filmat me pullë të kuqe.

Së fundmi ylli i pornos ka postuar një foto në Instagram e cila shfaqet tejet provokuese para pasqyrës, me një komplet të zi pas trupit.Jeton në SHBA, Florida dhe është nëna e një djali. Ylli shqiptar i pornos kritikohet shpesh për faktin që ka zgjedhur të jetë pjesë e prodhimeve pornografike. Sidomos komentuesit shqiptare të cilët  i venë në dukje se nuk mund të ketë këtë profesion pasi është nena e një djali

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në Kamëz/ Makina kthehet përmbys në mes të rrugës, dy të plagosur

LEXO EDHE:  Foto-Protesta para Kryeministrisë/ Policia shpërndan me forcë dhe shoqëron pronarët e lokaleve të natës

Por si duhet asaj nuk i interesojnë keto komente dhe në rrjetet sociale shpesh poston fragmente nga puna por edhe nga jeta private me djalin e saj./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do të pi dhe do të qaj…” Devis Xherahu “godet” në shenjë me këngën e tij të re

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Devis Xherahu, këngëtari shumë i talentuar Korçar nuk nguron të servirë për publikun këngë të cilat mbeten gjatë në memorie.

Së fundmi Devisi ka publikuar projektin e tij më të fundit, këngën me titull: “Jo jo, nuk dua…”

Kënga është xhiruar në Korçë dhe në ambientet e “Vila Ekrem”, ku bie në sy stili “vintage”që Devisi ka zgjedhur. Ulur në një karrige ai shfaqet duke kënduar para disa të ftuarve të cilët kënaqen me muzikën e tij dhe i shoqëruar nga disa instrumentistë.

Një detaj tjetër është fakti që Devisi ka zgjedhur të performojë pranë artistit të mirënjohur, Sotiraq Bratko, i cili i dha akoma më shumë prezencë këngës.

LEXO EDHE:  Përplasja Panucci-Nishani/ “Gjyqi do të jetë interesant”

LEXO EDHE:  Foto-Protesta para Kryeministrisë/ Policia shpërndan me forcë dhe shoqëron pronarët e lokaleve të natës“Do të pi dhe do të qaj për dashurinë” thotë Devisi në tekst dhe ka zgjedhur që këngën tja dedikojë një vajze të bukur me sy të zinj.

Menjëherë pas publikimit të këngës shumë komente të cilat komplimentojnë Devisin për këngën dhe realizimin e saj, kanë vëshuar në profilin e tij dhe në kanalin e YouTube./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më ka marrë në 2 të natës”/ Ritvana nxjerr  “zbuluar” Argjendin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Argjendi janë dy prej konkurrentëve më të komentuar të Përputhen.

Që në hyrje, Ritvana dhe Argjendi treguan se ka një tërheqje mes tyre, por duket se “marrëdhënia” e tyre është krisur pasi Argjendi ka shprehur pëlqim dhe për vajza të tjera.

Në punatën e sotme, Ritvana ka treguar se Argjendi e ka marrë në orët e vona për tu takuar dhe mendon se ai po bën një lojë të pisët me të gjtiha konkurrentet.Argjendi më ka marrë në 2 të natës, ka dashur të takohemi. Mendova se atë ditë ka pasur takimin me Mikelën dhe i thashë po për provokim, por nuk u takuam. Mendoj se Argjendi po bën një lojë të pistë, ja kam thënë veçantë, por po ja them dhe këtu. Mban aleanca, do ta ketë mirë me të gjitha. Madje doja dhe ta filmoja nëse do vinte”, rrëfeu Ritvana.

LEXO EDHE:  Demi Rose çmend 16 milionë ndjekësit e saj/ Dhuron poza të nxehta e rrethuar nga trëndafilat

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në Kamëz/ Makina kthehet përmbys në mes të rrugës, dy të plagosur

Ndërkohë Argjendi, ka rrëfyer se ndihej i vetmuar dhe nga njerëzit që njeh këtu në Tiranë është Ritvana dhe prandaj e ka marrë.

Unë e kam marrë, sepse në Tiranë jetoj vetëm dhe po ndihesha i vetmuar. Njerëz jemi, nuk njoh njeri në Tiranë dhe nga ata që njoh Ritvanën e kam shumë xhan “, tha Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE