Connect with Us

Pas propozimit romantik/ Jennifer Lopez i jep fund lidhjes 4-vjeçare me Alex Rodriguez

Showbizz

Pas propozimit romantik/ Jennifer Lopez i jep fund lidhjes 4-vjeçare me Alex Rodriguez

Publikuar

-

Pas propozimit romantik/ Jennifer Lopez i jep fund lidhjes 4-vjeçare me Alex Rodriguez

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 4-vjeçare. Burime për E!Neës kanë treguar se çifti është dy vjet pas propozimit romantik në perëndimin e diellit.

Ndarja vjen pas skandalit të madh ku u përfshi dhe emri i Alex, i cili thuhej se kishte tradhtuar Jenniferin me  Madison LeCroy.

LeCory hodhiposht këto aludime dhe u shpreh se me Alex nuk ka patur asnjë kontakt fizik por kanë komunikuar vetëm nëpërmjet telefonit.

Por sipas disa burimeve për PageSix skandali ishte arsyeja e ndarjes së Jennifer dhe Alex pasi këngëtarja është ndjerë shumë keq pas thashethemeve.

LEXO EDHE:  Miq me ish-ët pas ndarjes/Ja kush janë të famshmit shqiptarë që e provuan

Skandali i Madison LeCroy ishte arsyeja pse ata u ndanë përfundimisht. Në fakt ata kishin probleme, por Jennifer ndihej shumë keq prej këtyre thashethemeve”, thanë burimet.

Kujtojmë se pak kohë më parëvetë Jennifer pranoi se së bashku me Alex kishin punuar shumë për të përmirësuar marrëdhënien e tyre madje kishin bërë edhe terapi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Me trupin plot tatuazhe/ Fotot më të nxehta të modeles së famshme

Publikuar

-

Nga

Me trupin plot tatuazhe/ Fotot më të nxehta të modeles së famshme

Mina Mendes është një modele e famshme, e cila ka lindur më 23 nëntor 1986 në Gjermani. Modelja profesioniste shquhet për stilin e saj alternativ dhe tatuazhet unike.

Ajo ka qenë imazh i disa prej revista të njohura si “Inked Mag” ku ajo u bë e njohur.

Përveç modelingut, bukuroshes bjonde i pëlqen shumë të udhëtojë në vendet e nxehta, ku nguron të publikojë edhe fotot me bikini.

LEXO EDHE:  Skandali me pagat/ Institucionet paguajnë shoferat e pastruesit më shumë se doktorët e mësuesit

LEXO EDHE:  Skandali me pagat/ Institucionet paguajnë shoferat e pastruesit më shumë se doktorët e mësuesit

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fituesja e shumë kompeticioneve të bukurisë/ Kjo është bukuroshja që do t’iu “rrëmbejë” zemrën

Publikuar

-

Nga

Fituesja e shumë kompeticioneve të bukurisë/ Kjo është bukuroshja që do t’iu “rrëmbejë” zemrën

Chloe Othen është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo e ka nisur karrierën e saj si modele që në moshë shumë të re.

Othen ka qenë pjesë e shumë kompeticioneve të bukurisë ku ka fituar shumë prej tyre.

Othen fitoi shumë çmime si “Miss Earth England 2013”, “Miss Model of the World UK” në 2011, “Face of Sandstorm Boutique 2011” dhe të tjerë.

LEXO EDHE:  Ortaku përfshihet në skandal/ Ben Blushi rrezikon prangat?!

LEXO EDHE:  Ajo që William bëri gjatë ndarjes së tyre të shkurtër e paska tërbuar Kate Middleton

Modelja gjithashtu ka nënshkruar nga shumë agjenci të njohura të modelimit duke përfshirë, “Models”, “Faux Face London.” Përveç kësaj, ajo modeloi për disa marka si “NARS Cosmetics”, “TODS”, “Breitling”, “MYO Fashion”, “Sahara India”, “Fashion TV”.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Provokon me pamjen e saj/ Fotot më tunduese të modeles seksi

Publikuar

-

Nga

Provokon me pamjen e saj/ Fotot më tunduese të modeles seksi

Lauren Dascalo është një yll dhe modele amerikane që ka fituar shumë famë në rrjetet sociale. Bjondina ka tërbuar me pozat tejet provokuese me bikini dhe të brendshme seksi.

Ajo numëron më shumë se 1 milionë ndjekës me të cilët ndan fotot shumë sensuale.

Bukuroshja është një modele, e cila reklamon bikini të markave shumë të njohura. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE