Connect with Us

“Pse jeta ime përfundoi kështu?”/ Arbana Osmani nis me “ankesat” ndaj Eduartit

Showbizz

“Pse jeta ime përfundoi kështu?”/ Arbana Osmani nis me “ankesat” ndaj Eduartit

Publikuar

-

/
“Pse jeta ime përfundoi kështu?”/ Arbana Osmani nis me “ankesat” ndaj Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një nga çiftet më të pëlqyera të Instagramit. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale ku ndajnë me ndjekësit shumë momente nga përditshmëria e tyre.

Së fundi dyshja kanë udhëtuar së bashku me makinë dhe Arbana tregon si është të udhëtosh në një makinë me partnerin kur njëri do të dëgjojë muzikë dhe tjetri të ndjekë ndeshjen e futbollit.

LEXO EDHE:  FOTOT-Një “bishë” e vërtetë/ Bora Zemani ndez Instagramin, tregon gjoksin shpërthyes me bikini

Nëpërmjet videove të publikuar në Instastory Arbana shkruan: “Nuk e di domethënë, pse jeta ime përfundoi kështu”.

Jeta jote është bërë më e bukur, larmi. Art, sport, televizion… Kaq”- tha Eduarti, ndërsa Arbana nga ana tjetër shprehet: “Po shikojmë Vllazninë, dikur dëgjoja muzikë në makinë.

 

Kujtojmë se Eduarti dhe Arbana janë prindër të një djali të cilët e kanë quajtur Diell./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Beatrix nxjerr këngën për Donaldin/ Alban Ramosaj ka dy fjalë për të motrën

Publikuar

-

Nga

cna show

Një ditë më parë këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar një këngë kushtuar Donald Veshajt.

Në këngë ajo shpreh të gjithë ndjenjat e saj për momentin, pasi është përballur me të gjithë komentet jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

“Lëri se ça thonë më the, momente sy më sy po më kupton. Tjerët le të xhelozojnë, o se kanë idenë se çfarë ne përjetojmë”, janë disa vargje të këngës.

LEXO EDHE:  Arbana Osmani hap dyert e shtëpisë së Big Brother/ Pamje nga ambientet

LEXO EDHE:  Marina Vjollca ka një pyetje për të gjithë fansat e saj: Me apo pa…

Trixa tregon se tekstin dhe muzikën e ka realizuar së bashku me vëllain e saj Alban Ramosaj, i cili në një koment ka treguar edhe një herë mbështetjen e tij për të motrën.

“Shumë krenar për ty engjëlli im. Superstar, zemër”, shkruan Alban Ramosaj./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i njohur i showbizzit i jep fund marrëdhënies shumëvjeçare

Publikuar

-

Nga

cna show

William Levy dhe Elizabeth Gutierrez janë dy prej aktorëve më të famshëm të telenovelave meksikane.

Përveç anës profesionale, Gutierrez dhe Levy ishin një nga çiftet më të dashur të showbizzit.

Së fundi dyshja kanë bërë me dije për të gjithë fansat e tyre se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre shumëvjeçare .Këtë aktori William Levy e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan:

LEXO EDHE:  “Na duhet një burrë”/Moderatorja shqiptare tregon pse është ende beqare

LEXO EDHE:  “Politika do k***”, moderatorja “gozhdohet” nga komentuesi

“Ne duam t’ju bëjmë të ditur se pasi e menduam mirë, kemi vendosur t’i japim fund marrëdhënies sonë. Por ne do të vazhdojmë të jemi familja e bukur që jemi dhe prindërit më të mirë për fëmijët tanë. Kjo nuk do të ndryshojë kurrë”.

Kujtojmë se dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Christofer dhe Kailey Levy./ A.E-CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donladi lë pas hatërmbetjen me Einxhel/ Pasi theu krahun, i qëndron tek koka deri në mëngjes

Publikuar

-

Nga

cna show

Moderatorja Einxhel Shkira ka thyer krahun teksa luante një lojë të improvizuar bashkë me banorët e tjerë.

Në fillim banorët e morën me të qeshur incidentin që pësoi Einxhel, por më pas u kujdesën për të. Një nga banorët që qëndroi deri në mëngjes duke u kujdesur për të ishte Donaldi Veshaj.

Teksa banorët e tjerë ishin shtrirë për të fjetur, Donaldi nuk është ndarë në asnjë moment nga ajo, duke u kujdesur që Einxhel të bëhej mirë.

LEXO EDHE:  “S’ka Zot që e djeg”/ Arbana Osmani e vendosur për të hequr kilet e tepërta

LEXO EDHE:  “Politika do k***”, moderatorja “gozhdohet” nga komentuesi

Pavarësisht të gjitha debateve dhe fjalëve me të cilat i janë drejtuar njëri-tjetrit, Donaldi ka qëndruar pranë saj në këtë moment shumë të vështirë për të.

Kujtojmë se Einxhel i është nënshtruar operacionit në spitalin Hygeia, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE